FOTOT: Ju prezantojmë me drejtorin e ri të PD

21 Qershor 2022, 10:56Lifestyle TEMA

FOTOT: Ju prezantojmë me drejtorin e ri të PD

Ardhja e verës dhe pushimeve pakëson ndjeshëm zhvillimet politike në vend.

Për pasojë, edhe lajmet.

Por, nuk mund të thuhet e njëjta gjë për memet, sidomos në një vend si Shqipëria, ku edhe zhvillimi më serioz, në fakt është një meme e madhe.

 

2 Komente

 1. E
  Elisa-beth Spiropalikari von de Prrenjas-Viçidol.

  Foto shume te bukura. Rrnofte baca Saleh Ram Brrrrriiisha me Shkop Noken

  1. M
   Martin

   Rrofte ministrja Xhacka dhe kryeministri Rama per pervetesimin e pasurive shteterore me Projektet Strategjike!

  Lini një Përgjigje