FOTOT: Vajza i vjedh babait këngëtar 20 mijë euro, donte t’i blinte një makinë të dashurit

20 Qershor 2022, 13:56Lifestyle TEMA

FOTOT: Vajza i vjedh babait këngëtar 20 mijë euro, donte

Vajza e këngëtarit me origjinë nga Bosnja dhe Hercegovina, Zdravko Çoliç, Una ka vjedhur nga kasaforta e të atit rreth 20 mijë euro për t’i blerë një makinë të dashurit të saj. Kur këngëtari ka parë se mungonte shuma ka njoftuar policinë por vajza është frikësuar dhe ka pranuar gjithçka.

Kjo ngjarje ka ndodhur në shtëpinë e këngëtarit pak muaj më parë. Sipas mediave serbe, sapo vajza ka marrë paratë ka shkuar për të parë disa modele makinash. Por shitësit kanë dyshuar te të rinjtë dhe nuk i kanë lejuar që të blejnë asnjë gjë.

 

3 Komente

 1. G
  Goni kurvari

  hee cbehet per loqe

  1. F
   Fredi

   Femrat jane budallaqe meshkujt maskarenj perfitojne ne keto kohe nga budallackat kohe leshi. Budallaqja skupton qe thjeshte perdoret nga meshkujt. A Zot i madh ky njerezim po del nga cdo rruge.

   1. V
    Valdete

    Edukoni,fëmijët të mos bien pre e mashtrusve.

    Lini një Përgjigje