FOTOT: Ish-futbollisti i famshëm lidhet me të dashurën e të birit që ndërroi jetë

20 Qershor 2022, 18:52Lifestyle TEMA

FOTOT: Ish-futbollisti i famshëm lidhet me të dashurën e të

Michael Ballack, ish-lojtari i njohur i Kombëtares gjermane ka nisur një lidhje me modelen Sophia Schneiderhan.

Deri këtu duket se s’ka asgjë të rëndësishme.

Por siç raportohet, 21-vjeçarja ishte e lidhur më parë me Emilion, djalin e ish-mesfushorit, që vdiq më pak se një vit më parë në një aksident tragjik.

Gushtin e kaluar, Emilio vdiq pas një aksidenti tragjik me ‘quad’ në Troia, një gadishull pranë Setubal në jug të Lisbonës, pranë pronës që ish-lojtari bleu disa vite më parë.

Ish-lojtari i Chelsea ishte në atë kohë i lidhur me gazetaren franceze Natacha Tannous, por çifti u nda jo shumë kohë më vonë.

Gjermani, siç raporton Bild, u afrua kështu me Sophia Schneiderhan.

Të dy më vonë ranë në dashuri, pavarësisht se ai është 24 vite më i madh se modelja.

Ballack dhe Sophie janë parë disa herë në publik së bashku dhe janë parë gjithashtu në Art Basel, një panair për artin modern dhe bashkëkohor.

 

9 Komente

 1. Q
  Qellimi eshte me mbajt Gjalle kujtimin e djalit

  Sopfia duhet ta ket dashur aq shume djalin e Ballakes , sa per mos t'u ndare nga ajo dashuri u lidh me te atin e djalit . Edhe Ballakja vet ,mesiguri qe kte ka pasur si qellim me mbajt Kujtimin e djalit gjalle dhe Djali te jetoj te dashuren nepermjet shpirtit te Ballakes i cili kishte vite i ndare nga atletja e shquar ,ish nena e djalit . - Diferenca pastaj sot ,eshte nji tabu e tejkaluar ku ne shume raste ne lidhje me diferenca moshe ndodhin "Aksidentalishte " - papritur :P

  1. F
   Futja kot

   Gabim. Shoqja e djalit jo e dashura. Lexojini mire para se ti perktheni ose mos perdorni Google Translate. Shoqja e ngushte e djalit. Hajde gazetar hajde

   1. M
    Mandravello

    Po pra. Shkonin ne Biblioteke bashke dhe lexonin libra...

    1. P
     Per korrektese

     Shikohu ne pasqyre, se të ka dale mandravelloja ne ballë. ???????????????? Jo çdo femer qe kalon rruges duhet të të ketë qejf ty. Sindromi i djemve shqipetare të edukuar keq. Çdo femer qe shoh unë,me dashuron mua. Ndersa koncepti i njohjes se nje vajze pa patur qellim ta futesh ne krevat, nuk njihet. Mentalitet ptej pakistanezi, turku, apo afgani.

   2. K
    Klimax

    Paska konkurencë të madhe për modelen në familjen Ballack. Nuk e lënë të bie në shesh. Ballack ka dhe dy djemtë e tjerë të tij pak se shumë në moshën e modeles.

    1. ?
     ????????????????????????

     rraca me e poshter ne bote

     1. ?
      ????????????????????????

      rraca me e poshter ne bote

      1. !
       !!!!!!!!!!!!!

       Ty t’paska lon gruja per gjermon me duket ????

      2. B
       Bujar Kanapari

       Keta se vrasin mendjen. Gjithe ai hall qe i ka ra, pa u mbushur viti, fillon nje aventure te re. Tipa te vecante.

       Lini një Përgjigje