Këngëtari i njohur nuk përmbahet: Strateg më të madh e më të mençur se Rama s’ka pasur Shqipëria

21 Qershor 2022, 11:46Lifestyle TEMA

Këngëtari i njohur nuk përmbahet: Strateg më të madh e

Këngëtari nga Kosova, Gramoz Aliu, i njohur me emrin e artit Mozzik ka shprehur hapur mbështetjen për kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama.

Mozzik, ndërsa ka postuar një foto me kryeministrin e Shqipërisë, shkruan se Rama është një strateg dhe një njeri i mençur.

“Mendimet e pëlqimet për njerëzit në politikë gjithmonë i kemi të llojllojsëm. Por strateg më të madh e më të mençur se Edi Rama të paktën gjenerata ime se ka mbërritur. Që thojnë do pleq “I përpiktë”, shkruan Mozzik.

Një ditë më parë kryeministri Edi Rama dhe homologu i tij nga Kosova zhvilluan mbledhjen e përbashkët të dy qeverive në Prishtinë. Mes dy qeverive u nënshkruan disa marrëveshje, që sic thanë dy liderët lehtësojnë jetën e qytetarëve në të dyja vendet.

14 Komente

  1. N
   Naim Frashëri

   O Hajdar, Maje Mren

   1. P
    PARTIA

    I falet!!!! Nuk i ka dale ende ilaci i gjumit. Ende po fle.

   2. l
    llozi

    O moz .... Mos u bej lloz ...

    1. N
     Naim Frasheri

     Të Hyfte ne Bythhh Llozi, o Lloz

    2. p
     preshevali

     P**** eshtë si llastiku te hapet e të pjellë dhe Toka e fortë te mbajë edhe ksi hajvan.

     1. N
      Nik

      ... strategu me i madh ne Shqiperi eshte Perbindeshi i Vicidolit.

      1. v
       vlora.vlora

       kryeminister legen ,qe kur ka ardhe ka menduar vetem per te pasurit cmimet i ka trefishuar ,per popullin asgje ,vetem pasuron bushtrat e qeverise qe bejne rrokade ,,,ne fakt ky qelbesira po ja kalon edhe berishes

       1. A
        Ani

        Njesoj jane...shiko si nenqesh ....te hypte vetja mqef.....

        1. R
         Robert çimçakizi

         Lek Plepi

         1. i
          ilir

          Kim Kardashian Albanian style...

          1. T
           Tomori

           Vetem per stratege Shqiperia s'ka vuajtur ndonjehere: Nga Haxhi Qamili, te Mero Lamcja, Osman Gazepi, Sali Berisha, Fatos Nano, Ulir Meta, Lulzim Basha, Sazan Guri etj, etj. Prandaj kemi ecur gjithenje para e do vazhdojme ne rrugen e mbare qe kemi nisur.

           1. m
            mirel

            D.m.th, sipas disa shqupisave ndyresira ketu, Mozziku nuk paska te drejte te shprehi mendimin e tij...

            1. E
             El Commandante

             I nderuar Mirel Me poshte te dhenat zyrtare te qeverise franceze per emigracionin ne viti 2021 Numrin e banoreve e kam vene une, sipas te dhenave te Google lehtesisht te verifikueshme nga te gjithe Afganistan 39 milion banore 16166 kerkues azili Bregu i Fildishte 26 milion banore 6260 kerkues azili Bangladesh 165 milion banore 6231 kerkues azili Guine 13,13 milion banore 5269 kerkues azili Turqi 84 milion banore 4987 kerkues azili Shqiperi 2,7 milion banore banorë 4915 kerkues azili (1 janar 2022 instat) Linku https://www.immigration.interieur.gouv.fr/Info-ressources/Etudes-et-statistiques/Chiffres-cles-sejour-visas-eloignements-asile-acces-a-la-nationalite/Les-chiffres-2021-publication-annuelle-parue-le-20-juin-2022 Pjesto numrin e banoreve me numrin e azil kerkuesve dhe e shikon qe nga numri i azilkerkuesve per fryme te popullsise, Shiperia "bahçe me lule" i le mbrapa te gjithe me nje distance te paarritshme. Kjo eshte parajsa e El Commandante Rames nga e cila shqiptaret po marrin masivisht arratine. Pershendetje

            Lini një Përgjigje