FOTOT: Në super formë, Rita Ora mahnit me pozat e fundit

21 Qershor 2022, 17:16Lifestyle TEMA

FOTOT: Në super formë, Rita Ora mahnit me pozat e fundit

Ajo arrin që gjithmonë të rrëmbejë vëmendjen në daljet e saj. Bëhet fjalë për këngëtaren shqiptare me famë ndërkombëtare Rita Ora e cila u sigurua që të gjithë sytë do të ishin tek ajo, teksa u vesh me një fustan ngjyrë rozë për të performuar në një event të “Cartier” në Madrid të hënën.

Këngëtarja 31-vjeçe duke e mahnitshme në elegancën e saj dhe dukjen plot shije që nxirrte në pah figurën e saj atraktive. Artisja nxori në pah dekoltenë e saj me një prerje më të ngushtë te beli dhe i gjatë deri te kyçi i këmbëve.

Një e çarë lart në kofshë ajo ekspozoi këmbët e saj të tonifikuara, duke përshtatur pamjen me taka me platformë të zeza.

 

5 Komente

 1. O
  O la la _ Rita

  Syperr Madam dukesh . Por Madama ime eshte pakz me e mire

  1. T
   Taulant

   Kjo jo tani, por kur ka qene ne kulmin e moshes rinore, prape asnjehere nuk ka qene seksi. Nuk e di se cfare i pelqeni asaj, vecse nuk keni pare femra te tjera. Ah po ka nje merite, din ta shese/tregoje mjaft mire vehten edhe me ate gjoks te rexuar e bythe te varuna!!

   1. U
    Uep ! Stop nashi .

    T a u l a n t ! Hahahahahah . Duhet te pohoj se , ke Humor por pak te varur !!

   2. X
    Xhensila

    Nje nga jevgat me te njohura ne bote me floke te verdha????.

    1. R
     R.Ora me suprizon her pas her ! UaaaU

     sa celoze qe paskeni ken maj Xhensila ! pu pu pu pu . Jevga - jevga po jane zjarre ato (ha ha ha ) Un s'do kisha asnjigjo kunder me heh heeeee nejse

    Lini një Përgjigje