FOTOT: Me bikini dhe hipur mbi kalë, gazetarja e sportit “ndez rrjetin”

21 Qershor 2022, 14:55Lifestyle TEMA

FOTOT: Me bikini dhe hipur mbi kalë, gazetarja e sportit “ndez

Përveçse një gazetare e zonja, Qeqa Krelani njihet edhe si një prej femrave më seksi të ekranit në Kosovë.

Me sezonin futbollistik tashmë të mbyllur duket se edhe Qeqa po shijon ditët e pushimeve.

Ajo së fundmi ka ndarë në rrjetet sociale një foto teksa shihet mbi kalë në bregdet.

“Vera më e bukur e jetës sime”, shkruan Qeqa në publikimin e saj, teksa shijon çaste relaksi duke kalëruar.

2 Komente

 1. E
  E verteta e vertete

  Shembull i standartit qe zoteron shoqerine shqiptare e kryesisht pjesen femerore. Jeta fitohet me mire e kollaj fare me djersen e ……..ballit ?????!!!!! Apo nuk ka edhe konkurence ……lere lere mor aman! ????????????????????

  1. H
   Hipisti miki Kalit

   bravo .kjo po qe ja di t'miren Kalit . Cfar llafazon jena bo mer yahoo ! I ka hyp Kalin me rroba banjo shkrujn . Po pse nudo para jush doni ju me ja hip e ? eh mer milet eh . T'ja dinit te miren Kalit gazetaret nuk i ndaheshin . Ku ka spot ma t'bukur ,Imagjino ne galop si lekundesh embel ne ate ritem o vertet rilaks -rilaks e qejf i papam

   Lini një Përgjigje