FOTOT/Modelja shqiptare: ‘Së shpejti do shkoj në Dubai, më ka kërkuar një sheik’

22 Qershor 2022, 12:50Lifestyle TEMA

FOTOT/Modelja shqiptare: ‘Së shpejti do shkoj në Dubai, më

Serena Sula ishte së fundmi e ftuar në emisionin “Shqipëria Live”, ku mes të tjerash foli dhe për jetën private. Ajo tregoi se i ka shkruar një sheik dhe se i ka kërkuar të shkojë në Dubai.

Serena tha se këto kohë ka qenë e zënë me muzikën, por do ta pranojë ftesën.

“Më ka shkruar një sheik, është person publik, njihet në Instagram, është nga Dubai. Më kishte ndjekur në Tik Tok gjithë kohës, bashkë familjen dhe më ka çmendur. Do të presë biletën që të shkoj në Dubai. Për momentin kam qenë duke u marrë me muzikën, por do ta pranoj, si jo mos ta pranoj. Unë mendova që të vijë ai këtu.

Ai tha ose do vish ti këtu ose do vij unë atje. Është fiksuar! Do ta takoj dhe me familjen, unë gjithë me kë jam njohur, i kam prezantuar dhe me familjen. Të jetë në dijeni familja me kë person jam. Mua më pëlqen shumë, kemi komunikuar, është tipi im”, tregoi ajo.

16 Komente

 1. k
  karderri

  merr edhe klor me vete te lash gojen nga era e mutit. Bythqire femra, car nuk stisni per pak vemendje

  1. v
   vlora.vlora

   jepi motra se vetem me karrin ne bythe dhe mutin ne goje ndiheni mire ju

   1. V
    Vin

    Ik ha ca mut dhe ti ,bej ndonje lek Po kujdes se mos e se barku jevgun

    1. K
     Katunari

     Shyqyr qe te doli fati o Serena.

     1. 1
      19

      Sa e shtremt qeka te foto 3 .po kush eshte kjo se se kam par ne ndonje vend .nga eshte Shqiptare apo Jugosllave .

      1. T
       The masturbater - Sokol Palla

       Paska per te hedhur ne gjyq fotoshopin sheiku. Kjo abuzoka keq me filtrat e programit. brima e bythes i del jashte shkalle baraz me brime bythe elefanti. Ndersa si wc - modelja-qenka ideale. Ka edhe opsionin "bide" dhe "pisuar" me airbag tavanor , skapamento caterpillari dhe karoatrec te dedikuar.

       1. L
        Likja

        KJO DA HAJ MUTIN E SHEIKUT APO MUTIN E SAJ...APO TE DYJA BASHKE...SHKE SE DO HASH DHE MUTIN E SHERBETOREVE TE SHEIKUT...

        1. M
         Monika hajdute me cizme

         Me kto byth qe ka kjo edhe sheiket e lalzit e kane zili

         1. S
          Seferi

          Goxha te madhe e paska gojen. E mban nji 2 kilsh ☺☺

          1. E
           E verteta e vertete

           A e llogarit Instituti i Statistikave ne PBB kete lloj malli qe po prodhohet me shumice me kosto badiava dhe po rrit eksportin e Shqiperise ……..????? :-(

           1. J
            John Qelbashi

            Kane ndryshuar kohet. Sex treshe eshte ne mode. Sa do doja dhe une te isha sheik!

            1. o
             oust poutana

             booo bo gjithe ajo bythe. Si thes me mut

             1. G
              Gjyli

              Bjeri pupit me vardem bjeri.yp bythes.

              1. s
               sevi

               Sa kova me m*t do haje kjo...

               1. B
                Beni

                Ja dhe kurvelliku doli fare, mo troc se kaq Ske ca shton. Femer è shtirshme

                1. X
                 Xha BRAHO

                 SHUMICEN E FOTOVE, I PASKE BO MBRAPSH MOJ SERENA… SI DUKET KJO ESHTE ARSYEJA QE «sheiku» KA BO MERAK ME TY….

                Lini një Përgjigje