FOTOT: Futbollisti i Kombëtares shqiptare dhe moderatorja e njohur kapen "mat" në... Afrikë

22 Qershor 2022, 17:22Lifestyle TEMA

FOTOT: Futbollisti i Kombëtares shqiptare dhe moderatorja e njohur kapen

Moderatorja Megi Pojani dhe futbollisti i Kombëtares shqiptare Endri Çekiçi raportohet se po i kalojnë së bashku në ishujt ekzotikë të Afrikës Lindore.

Pasi hodhën foto nga i njëjti lokal, e njëjta tavolinë dhe në të njëjtën orë, tani i ka "tradhtuar" një tjetër detaj ku kanë dalë zbuluar se janë bashkë.

Ata postojnë me dhjetra foto në ditë në rrjetet sociale, por tek disa foto të mesfushorit fansat kanë vënë re një detaj interesant. 

Endri Çekiçi shfaqet me syze dielli, por fansat kanë vënë re se në to reflekton Megi Pojani e cila ndodhet përballë tij duke i bërë foto.

“I qaka fotot Megi”, “Megin ma puth fort”, “Megi tek syzet”, “Megit i pengon dielli shihet tek syzat e tua”- janë disa nga komentet e ndjekësve.

Çekiçi aktualisht luan për Konyaspor në Turqi, por mesa duket tani është në një romancë të re me moderatoren dhe aktoren simpatike.

6 Komente

 1. J
  Jorgo

  shtype fort Megin daku se ka jastek me dyfish shtrese...

  1. W
   WRHJ

   TE KESH FATIN E KURVES1 ESHTE SI TE KESH NJE KASHTE QE DIGJET SHPEJT : E CFARE FATI ESHTE KY?!!

   1. M
    Megi moj me qifsh

    Lum ai qe ta rreh majmunin mes kembeve moj goce.

    1. B
     Bimi

     BYTHE BYTHE CEKIC

     1. N
      Nik

      Cekici edhe pse i ka futur bishtin e vet ne bythe Mega Megit, nuk ia ka gjetur dot fundin!

      1. B
       Berberi

       BERBERI Para se besh foto here tjeter pastroje mire majmunin mes kembeve se ne berbereve aty na shkojne syte.Po spate brisk hajde nje here ke lala se jemi dhe kater cuna dhe ta bejme pasqyre pjeshken .

       Lini një Përgjigje