FOTOT: Nuk përmbahet Demi Rose, pozon topless

27 Qershor 2022, 14:38Lifestyle TEMA

FOTOT: Nuk përmbahet Demi Rose, pozon topless

Modelja super seksi, Demi Rose, ka ekspozuar linjat trupore nga jahti.

Ajo ka vënë në pah gjoksin pa jelek si dhe të pasmet e bujshme në tanga, shkruan Indeksonline.

Në mbishkrimin e ka imazhit ka shkruar se e ka gjetur parajsën, ku menjëherë pas publikimit ndjekësit e “goditën” me komente të shumta.

Vlen të theksohet se 27 vjeçarja edhe kësaj radhe po duket për mrekulli si dhe mjaftë seksi.

 

4 Komente

 1. q
  qefliu

  Kesaj vec ai i gomarit i ben pune

  1. T
   Tarrrasi

   Më vjen keq për këtë lopën që i duket vetja e bukur por më mjeranë janë ata që i vardisen apo i bëjnë reklamë.

   1. R
    Rose mi Rose

    . Aty ke foto e funit , shtri me ato forma qe t'shikojn e sekur t'fojn "ne duel" tu thon : ho mer ti ,me mu "Llapa" s'mjafton ose _ ja ku jam°!° _t'hik truni fare lol t'fluturo n'drejtim te paditur e bohesh si me thon i eger ,t'kap ai Nerv ,e si Tiger me ja ngul ktherat e gjata . O le le ..Sto Male Rooooooooseeeee )))

    1. Y
     Yp Xhixhi

     P.ç.en e mbajtka te rruar mire

     Lini një Përgjigje