FOTOT: Pas ndarjes nga i dashuri, modelja i vë “flakën” rrjetit, pozon nudo

27 Qershor 2022, 11:54Lifestyle TEMA

FOTOT: Pas ndarjes nga i dashuri, modelja i vë “flakën”

Kendall Jenner i tregoi të gjitha në postimin e saj të fundit në Instagram, duke bërë banjo dielli krejtësisht e zhveshur disa ditë pas ndarjes nga Devin Booker.

Supermodelja 26-vjeçare u fotografua e shtrirë në një shezlong. 

“Më thuaj se u ndave me të dashurin pa më thënë se u ndave me të dashurin”, komentoi një ndjekës, duke iu referuar ndarjes së saj së fundmi nga ylli 25-vjeçar i NBA-së.

Postimi i modeles vjen një javë pas ndarjes së saj nga lojtari i NBA-së, Devin Booker.

Çifti u divorcua javën e kaluar pas dy vitesh së bashku. Burimet i thanë Page Six se ata donin gjëra të ndryshme në marrëdhënien e tyre.

“Ndërsa kujdeseshin për njëri-tjetrin, Devin nuk do të propozonte dhe prioriteti i tij është karriera.” “Kriera e Kendall dominon edhe jetën e saj”, tha një burim pranë çiftit.

1 Komente

  1. m
    momente deshperimi qe kalojne me te omla

    cfar e shpeton nji situate te tille deshperuese , ne ate pozicion Nudo jane dy duar magjike Masazhatori qe ta sjellin shpirtin perseri ne ate vrull jete e ndjenje si dikur ;) duart qe navigojne gjithe cm e trupit e koncentrohen ne zonat e qejfit me e bo ate te jetoj dallgen e re te jetes e vaaai (come on baby )

    Lini një Përgjigje