“Shpenzoj 2 mijë euro në muaj për kremra,” moderatorja e TCH nxjerr “krehërin për këmbët” në emision: Kam prioritet higjienën

26 Qershor 2022, 16:18Lifestyle TEMA

“Shpenzoj 2 mijë euro në muaj për kremra,”

Moderatorja Erjola Doçi i habiti të gjithë kur deklaroi se “shpenzon 2 mijë euro për kremëra për fytyrën” dhe se përdorte krehër për këmbët pas dushit.

Sot në emisionin “E diell” moderatorja tregoi funksionin e “krehërit të këmbëve”. Ajo leu këmbët me krem në mes të emisionit dhe filloi t’i masazhonte me krehër, duke thënë se “ndihmon në hapjen e poreve dhe qarkullimin e gjakut”.

“Nuk bën 2 mijë euro. Të ndihmon në hapjen e poreve dhe qarkullimin e gjakut. Dikush ka prioritet të vishet, të blejë çanta. Unë kam prioritet higjienën, pastërtinë dhe skincare. Nuk bën 2 mijë euro për një muaj, se është keqkuptuar por furnizohesh dhe i përdor përgjatë gjithë kohës”, tha ajo.

Ndërsa tregoi ku i gjen lekët për shenzimet mijëra euro për kremëra për fytyrën: “Mbaj veten, familja. Shkon një kosto aq, herë më bashkëpunime, herë pa bashkëpunime falë influencës. Na bën tag-i sa 2 mijë euroshi, se unë edhe s’para konsumohem si imazh, bashkëpunoj kur duhet.”

 

6 Komente

 1. A
  Ai qe harxhon 5 eur ne muaj per kremra

  Nje pyetje kisha, po kreher per gop.n ka vajza apo perdor shtupe me gunga per ate muhabet????????????. Na hapet barkun me keto buçe qe pallohen me lloj-lloj kokpalaresh dhe pastaj thone qe mua vetem shampot me kushtojne qindra euro.

  1. P
   Pa vlere

   Poooooo, na hapen barkun dhe na çane trapin me kokrrat e putanave!

  2. A
   Abrashi

   Paguan sheiku vetem haji kaken cic iua ke ngrene ti baxhelle.

   1. B
    Babrru

    Ku kemi arritur prandaj sbejm hajer me Njerez dhe persona he te till.

    1. P
     Prisni se akoma nuk keni pare gje.

     Kur eshte kthyer per here te fundit nga Dubai ?

     1. V
      Viçidoli

      Boll se na hapët barkun me këto,që jetën e dinë lahu,lyhu,krihu e qiu....mesazhi që jepni vdisni ju të tjerët

      Lini një Përgjigje