FOTOT: Këngëtarja shqiptare shfaqet joshëse si asnjëherë më parë

27 Qershor 2022, 12:50Lifestyle TEMA

FOTOT: Këngëtarja shqiptare shfaqet joshëse si

Këngëtarja e njohur shqiptare Morena Taraku është një ndër  personazhet më të ndjekur dhe të komentuar në medien rozë.

Ajo është shumë  aktive në rrjetet sociale, ku publikon vazhdimisht imazhe të ndryshme nga përditshmëria e saj. Ish-missi shqiptar njihet për jetën e saj luksoze që shfaq shpesh herë në këto imazhe.

Së fundi, Morena është shfaqur tepër joshëse në postimet e shpërndara në llogarinë e saj në rrjetet sociale. 

 

 

1 Komente

  1. v
    vlora.vlora

    kengetarja sikur thote; me jepni karr se vdiqa

    Lini një Përgjigje