FOTOT: Rezarta Shkurta dhe nipi i Enver Hoxhës shijojnë pushimet luksoze në Maldive

1 Mars 2024, 14:11Lifestyle TEMA

FOTOT: Rezarta Shkurta dhe nipi i Enver Hoxhës shijojnë pushimet

Këngëtarja Rezarta Shkurta është duke shijuar së fundmi disa ditë të mira pushimi në ishujt Maldive.

Ajo ka ndarë disa momente me ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram, ku në një prej tyre shfaqet dhe në krahët e bashkëshortit të saj, Ermalit, nipin e Enver Hoxhës.

Bashkë me bashkëshortin dhe vajzën e tyre të vogël, Hera, Rezarta është larguar nga rutina e përditshme për të shijuar pikërisht ato çaste intime nën diellin dhe plazhin e Maldiveve.

 

 

13 Komente

 1. V
  Vranakonti

  Jete te mire dje,jete prrallore sot. Eshte fat, s'ke c'i bene.

  1. K
   Kulla

   `Shites i narkotikeve.

  2. S
   Shoku Taras

   Drogaxhiu dhe kurva, film i vjeter ky

   1. D
    DAFT PUNK

    Ka lezet,cift i bukur.

    1. P
     Plaku

     Ka mendu Enveri dhe Nexhmija per nipat e mbesat.

     1. P
      Plaku

      Ka mendu Enveri dhe Nexhmija per nipat e mbesat.

      1. P
       Plaku

       Ka mendu Enveri dhe Nexhmija per nipat e mbesat.

       1. E
        E di

        muti i mutit te mutit = sternipi

        1. P
         Preshi I lushnjes

         punon mulliri bluan miell per bakllava dhe pastaj nje tralalaaaa hetuesia gjykata nuk e pa. pirdh o pirdh o fukara

         1. P
          Preshi I lushnjes

          punon mulliri bluan miell per bakllava dhe pastaj nje tralalaaaa hetuesia gjykata nuk e pa. pirdh o pirdh o fukara

          1. P
           Preshi I lushnjes

           punon mulliri bluan miell per bakllava dhe pastaj nje tralalaaaa hetuesia gjykata nuk e pa. pirdh o pirdh o fukara

           1. N
            Normal si atehere dhe sote !

            Mos u bene xheloz...se xhaxhi Enver ka qene tolerant... edhe per Nexhmijen nuk u bente xheloze qe e "Ekuroste" Ramizi...nganjehre kure neveri shkruante kujtimet e luftes... Pastaj Ramizi ishte beqare , dhe enveri e ndimonte !

            1. F
             Flet

             I lini të qetë.... Nip i Enver Hoxhës është ai,po ka të drejtë të jetojë jetën e tij. Pastaj se merret me drogë apo e ka nusen pak të lëvizur,kjo është puna e tij, ju mos bëni krushqi me të.

             Lini një Përgjigje