Te fundit

22:41

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2022-11-19 11:39:17Lifestyle TEMA

4 Komente

 1. A
  Aspasi Thomani

  Do bërë guna gati , aerosur , djelli gun'e kush dinte . Kish a s'ka prapë kush di . Fund pa var a Fand Spathi , guna e bën njëri njerinë , e pa gunë bari s'kam parë as pa kërabë .

  1. s
   sabrima_ehhhh

   Sa bukur! C'thote Partia ben populli! C'do populli (dru dhe kar ne b..) ben Partia

   1. T
    Teo

    Paska kap wokism keq dhe japonzet,kuptohet governatoret e disa politikane. Jane Ber si kult,bejne sikur presin fundin e botes,e vu dengat me leke neper xhepa gjoja per green energy. Pyetja esht ci duan leket ,kur vjen fundi sipas tyre...

    1. ?
     ??

     Po ne vere si i behet apo dalin pa breke per te kursyer nga harxhimi i kondicionereve. O ju qifsha lajmin dhe kete shimpazene qe e paska thene. Njeriu vishet sipas stines dhe temperaturave dhe ska nevopje te marri model askend perfshi dhe kete pederastin francez

     Lini një Përgjigje

     10:14 Lifestyle 4 komente

     09:41 Lifestyle 12 komente

     22:00 Lifestyle 9 komente

     19:50 Lifestyle 1 koment

     18:49 Lifestyle 9 komente

     18:07 Lifestyle

     17:32 Lifestyle

     16:42 Lifestyle 3 komente

     16:06 Lifestyle 3 komente

     15:41 Lifestyle 3 komente

     Më të lexuarat

     01:10 Kulturë 11 komente

     10:23 Dossier 2 komente

     15:16 Politika 13 komente

     10:17 Kronika

     11:33 Bota 13 komente

     14:18 Politika 10 komente

     Blog Tema

     20:50 Blog

     11:20 Blog 8 komente

     18:08 Blog 3 komente