Te fundit

01:10

22:41

22:25

22:10

21:58

22:00

21:50

21:40

2024-04-18 18:08:00Lifestyle TEMA

26 Komente

 1. i
  i pa burgosuri

  O i lumt dora, kam frike se nuk eshte e vertete ,se e vertete eshte se me ty nuk rrik kuhs asnje sahat e me jo te rrishe me diat kurre nuk te merre kush per grua!

  1. G
   Gardiani

   Ti qenke me gjithe mendje per burg me mendjen qe ke.

   1. P
    Prec Ulaj

    Kot per kuriozitet, pse nuk e pyesni shkakun perse e paska rrahur i dashuri kete? Keto kerkojne te jetojne ne lluks prej te dashurve te tyre, te cilet ne pjesen me te madhe jane drog dealer, se askush nuk mund te shpenzoj 10-15-20 mije Euro ne muaj, se njeriu qe i fiton me djerse i dhimsen ato para. Keto tregojne variantin e tyre, por e verteta kerkon te dy anet.

    1. J
     Juli

     O MALOK apo Kosovar edhe ai ka të drejtë ta rrafi deri për spital !!!!!!! Robt ku ti keni ju që flisni kështu. ATO JANË FËMIJËT E DIKUJT. Ska të drejtë asnjeri të rrafi gratë. Stë pëlqeu gruaja, ndaje dhe merr një me ferexhe.

     1. W
      Whitesnake

      I gjeti nje kordele te breket ku shkruhej "FALEMINDERIT O NJERI I MIRE; NUK DO TE HARROJME KURRE!".

     2. T
      Taku

      E mor kafshe…

      1. l
       lushi i kalivares

       Jam katunar dhe nuk marre shume kohe te studioj per sexin por me sa kuptoj si shume bich jeni bere, e duani treshe, ne cdo vrime, pastaj keni qef te bni foto nudo dhe perfundoni ne Face book,tik rrot,instagram e ku di une se nuk marr vesh bich meso se cfare don burri jo gopi

      2. S
       Sadiu

       Bravo për mesazhin, thirrja që bënë Ju është ekselente. Burrat që godasin apo ofendojnë gruan, të dashurën, motrën apo vajzën, në përgjithësi femrat, nuk janë burra por janë fundërrina të shoqërisë njerzore që nuk kanë vend tek ajo.

       1. S
        Sudja

        Ky lloj femrash nuk jane as gra, as motra, as te dashura e as vajza. Kto jane lodra seksi, kukulla pa tru dhe pa personalitet, ne duart e te fortit te rradhes. Kur e zbrazin ate vete vehten nga dinjiteti, nuk i vjen keq kujt...

       2. S
        Shkërdheni.

        I doni burrat maço? Ky është rezultati. Një dëshirë injorante e pa bazuar ju çojnë në vendime për tu lidhur me injorantë dhe parelinj me drogë.

        1. E
         Erdogan

         tyryfycke je perderisa lidhesh me nje idiot. Apo kishte leke?

         1. D
          Domatja

          Te rrahin kta "te fortet me pare"... te rrahin... Po deshe te shpenzosh 5 000 euro ne muaj, do pranosh dhe pak dru...se e ke hak.

          1. F
           Fatmiri

           Fiks vëllai, këto janë efektet anësore per bukuroshet me sponsor të tillë

           1. t
            tetovari2

            Ose thënë në fjalorin ushtarak dëm,pasoja kolaterale!

          2. N
           Na myten

           Pak e paqarte se si bëhet ky femija… Shtjelloje pak me shkoqur ta marre vesh populli se VIP-at e kane te qarte

           1. P
            Petriti

            ????? Si mund te rrahesh nje njeri Dhe aq me teper nje femer pa te bere asgje as ty Dhe as shoqerise, lagjes etj etj ????? E pa pranushme.

            1. D
             Daullxhiu

             I duan burrat me lek, po leku eshte pushtet. Dhe resultat i pushtetit eshte dhuna.

             1. T
              Taku

              Ku e ke lexuar ti shoku qe pushteti eshte dhuna…

             2. S
              Shperthyesi

              Po te harxhosh 5000 eur ne muaj e ke hak dhe pakez dru

              1. Q
               Qaniu

               O motro, ti je e prere per dru"dajak" e Ka., kjo eshte prerja jote o MOTROOOO! Hallall e ka vellai motra

               1. D
                Davidi

                Thash se ishte Rudina dhe po tregonte per Edin.

                1. K
                 Kolonjari

                 Turp per burrat qe godasin grate! Turp per kedo qe perdor doren dhe jo arsyen por sidomos per nje burre qe rreh nje femer!

                 1. T
                  Turi

                  Kush do bast qe e ka patur te dashuri malok

                  1. K
                   Kremi

                   Nuk i dha leket e Kremit …

                   1. S
                    Skenderbeu

                    Kjo thone kishte te dashur Stresi? Si e ka rahur!! Me muzike apo me droge. Kjo gagac e moderators vetem per pulat qe manushi dhe topi tallin Topit duket qe si ka dale droga akoma haj per haje kjofte e rahin a me drog dhe muzike rep.Rep rep rep, rep rep rep Eriola Ballkanin e Tropojes.

                    1. K
                     Kot fare

                     Genjeshter.Kur kjo bertiti ne nje moment,sa per sqarim nuk e ndjej bigun por doli ne faqen time pata frike une qe nuk e kisha afer jo me nje mashkull sic tregon perralla kjo femer.I keni degjuar cfare tregojne nuk ju ben pershtypje?Po cfare mutin vipa jane me nje jete te vuajtur e te tmerrshme sipas asaj qe tregojne kush te qas afer kur dikush merr vesh te kaluaren tende aq pa stabilitet?Kur drejton nje program si moderatore ti nuk je thjesht nje drejtuese por nje qe percjell nje fryme te re dicka pozitive e si mund te jesh shembull kur vete je cop cope?Prandaj mos i besoni jane ne gare kush e ka me te tmerrshme genjeshtren lojen e hapi vajza Rita Latit kjo eshte tregimi i rradhes.

                     Lini një Përgjigje

                     18:00 Lifestyle

                     17:15 Lifestyle 2 komente

                     15:26 Lifestyle

                     14:39 Lifestyle 1 koment

                     13:18 Lifestyle

                     11:59 Lifestyle 1 koment

                     11:08 Lifestyle 12 komente

                     10:57 Lifestyle 5 komente

                     21:03 Lifestyle 3 komente

                     18:42 Lifestyle 3 komente

                     Më të lexuarat

                     09:31 Politika 24 komente

                     17:40 Kronika 10 komente

                     09:44 Politika 49 komente

                     11:41 Politika 14 komente

                     16:15 Kronika 19 komente

                     09:38 Rajoni 22 komente

                     Blog Tema

                     18:08 Blog

                     10:40 Blog 6 komente

                     18:59 Blog 6 komente