FOTOT/Rudina Dembacaj “motivon” gratë: Për burrë nuk do të vuani kurrë, vështirësitë na bëjnë më sexy

23 Qershor 2022, 14:47Lifestyle TEMA

FOTOT/Rudina Dembacaj “motivon” gratë: Për burrë nuk

Aktorja e njohur, Rudina Dembacaj disa kohë më parë është martuar me Mark Frrokun, pas disa viteve së bashku.

Ata nisën një romancë pas ndarjes së aktores nga ish-bashkëshorti, Alex, me të cilin ka edhe një vajzë, Viktoria. Së fundmi, aktorja e humorit ka zhvilluar një bashkëbisedim me ndjekësit e saj në Instagram. Njëra nga ato kërkon të dijë mendimin e saj, si ja ka dalë paragjykimeve si një nënë e divorcuar.

Rudina nuk ka hezituar t’i përgjigjet fanses së saj, ku ka ndarë eksperiencën e saj me të. Ndër të tjera ajo i tha ndjekëses se për burra nuk vuan kurrë.

“Nga eksperienca që kam është e kundërta. Vështirësitë që kalojmë na bëjnë të jemi më sexy dhe të parezistueshme. Vetëm për burrë nuk do vuash kurrë. Por mos e merr si atë që ke lënë. Merr një shok këtë herë. Gëzuar,”-shkruan Rudina Dembacaj.

Ju kujtojmë që aktorja konfirmoi lidhjen me Frrokun në fillim të vitit 2020, duke postuar në rrjete sociale një foto përkrah tij. Dembacaj mori në shtator të 2020 propozimin për martesë nga Marku, duke i thënë “Po” përgjithmonë. Ata kurorëzuan me martesë dashurinë e tyre më 1 tetor kur çifti organizoi një festë të madhe në kishë, ku kishte shumë të ftuar VIP. Frroku është baba i tre fëmijëve, i dy vajzave dhe i një djali.

 

2 Komente

 1. ?
  ????????????????????????

  Po kjo prostitute Nga doli tani Duke Tu na treguar Neve grate qe nuk vuajm per burre ..Ka kare plot oj baxhelle edhe majmuni te qi Mo's ki merak baxhelle e qelbur

  1. Y
   Ylvie

   Thuaj merr nje me karakrer te njejte, pavaresisht se mund re jete me I keq se ishi . Te dy partneret e tu kane qene shume me lart se ti nga karakteri po ti doje xhep te madh. ????

   Lini një Përgjigje