VIDEO/FOTO: E braktisi i dashuri se nuk iu duk tërheqëse, sot është një nga modelet më të bukura

23 Qershor 2022, 14:30Lifestyle TEMA

VIDEO/FOTO: E braktisi i dashuri se nuk iu duk tërheqëse, sot

Një vajzë ka pranuar se i dashuri e kishte braktisur pasi sipas tij ajo  nuk ishte mjaftueshëm e bukur , ndërsa tashmë ajo është një modele e suksesshme.

Përdoruesja e TikTok-ut e njohur me nofkën @kim.decker, tregoi sesi tani po punon si modele dhe duket krejt ndryshe në krahasim me para disa viteve.

Në videon e publikuar që ka marrë mbi 100 mijë shikime, ajo tregon fotografitë para dhe pas.

Ajo ka shkruar: Unë: pra, dëshiron të ndahesh sepse nuk jam mjaftueshëm tërheqëse. Ai: Nuk je mjaftueshëm e bukur.

Lini një Përgjigje