VIDEO: “Gratë e ish-partnerëve të mi më kanë inat”, Rudina Dembacaj "thumbon" Arbana Osmanin dhe partneren e ish-burrit

1 Dhjetor 2022, 12:47Lifestyle TEMA

VIDEO: “Gratë e ish-partnerëve të mi më kanë

Dihet tashmë që Rudina Dembacajn dhe Arbana Osmanin i lidh dhe i ndan dikush. Bëhet fjalë për partin e Arbana Osmanit, Eduart Grishaj që ka qenë i fejuar i Rudina Dembacajt vite më parë.

Por ndarja e tyre duket se nuk ka qenë e paqtë. Përveçse nuk kanë folur asnjëherë për njëri-tjetrin, Rudina nuk ka kursyer thumbat për Arbana Osmanin duke u shprehur :

“Nuk e di pse gratë e ish-burrave të mi, më kanë inat, e kam seriozisht.”- ka thënë ajo ndërkohë që audienca ka duartrokitur

Por duket se partnerja e re e ish-bashkëshortit të saj me të cilin ka dhe një vajzë, Aleksit nuk mendon njësoj për Arbanën.

Ajo së fundmi ka parë filmin “sofia” të realizuar nga Eduart Grishaj ku aktron edhe Arbana Osmani dhe madje e ka vlerësuar e duartoktiur.

“Më në fund një film me vlera”, ka shkruar ajo.

VIDEO: “Gratë e ish-partnerëve të mi më kanë

Por Rudina Dembacaj është zgjuar sot në humor, duke dëgjuar këngëne famshme “Rudina” e duke kënduar “O Rudina ti pse më le, pse më fute të gjallë në dhe”.

6 Komente

 1. D
  Deni

  Pune kurvash..... Kur gjejne lolo qe i zhvatin mire,hallall kurvat.

  1. H
   Haku

   Deshtim... ti rrush pleshtat Arbanes vajze e realizuar. Te paska len pas dore yt shoq... v.k

   1. B
    Bardha

    Te topi i te ziut qe iku jane mbledhur te gjitha kurvat

    1. k
     karderri

     bundra mburret se shume kar ka thyer…. oj Rudine picke dhije ma ke pajdhin fije-fije plot lesh pajdhi fije fije per te ber nji batanije batanije me lesh pidh qe ta mbash ngrohte bandillin

     1. F
      Flutura

      Arbana Osmani eshte e lige! Provojeni ti thoni ndonje gje qe si pelqen si do tju hidhet Eshte familie e privilegjuar ne kohen e komunizmit prandaj vazhdon te jete e privilegjuar dhe tani

      1. T
       Tirana

       Dmth teleshikuesi shqiptar duhet te mesohet me emisione kurverie. Kjo i mungonte.

       Lini një Përgjigje