Xhiroi nënën e tij në skena intime në film, regjisori i ri rrëfen ndjesitë

1 Prill 2024, 17:04Lifestyle TEMA

Xhiroi nënën e tij në skena intime në film, regjisori i ri

Regjisori, 21 vjeç, Damian Hurley përgatiti një thriller të ri joshës dhe kërkoi nënën e tij Elizabeth Hurley për një rol kryesor. I titulluar Strictly Confidential, filmi shfaq aktoren, 58 vjeç, në skena shumë intime me një grua tjetër .

Damian Hurley ka thënë se ndihej shumë normal teksa drejtonte nënën e tij në këtë rol.
Modeli këmbënguli se megjithëse mund të duket ‘e çuditshme’ për njerëzit e zakonshëm, për ata që janë rritur në industri si pasardhës të famshëm, është rutinë.

“Po flisja me shumë miq të mi, të cilët janë gjithashtu gjenerata e dytë e prindërve në industri. Ata thonë saktësisht të njëjtën gjë: se gjëra për të huajt që mund të duken krejtësisht të çuditshme dhe të jashtëzakonshme, për ne është thjesht e zakonshme”.

9 Komente

 1. X
  X

  Keto jane nga ato produktet "Made in USA" qe prodhohen per te perhapur,degjenerimin,antivleren LGBT, Gay Pride per pjesen tjeter te botes ose e thene ndryshe pushtim I bute I ngadalte pa shpenzime kolosale dhe ushtri por I sigurte si metastazat e kancerit per pjesen tjeter te botes.

  1. ?
   ???

   Ky eshte produkti censuma dhe ganimete.

   1. Roberto

    Keshtu ishin dhe "mesazhet" apo "nismat" qe Julja Ilirjani erdhi te jepte ne BBV3 por mori kete timin si pergjigje. Do mbeshtes kusheritin tim Elton Ilirjanin nje bytheqire i lindur. Ca kerkojne keta te paudhe?? Duan qe fenijet,adolesgentet apo rinia te marre shembullin e tyre??? Ptuuuuuuuu rrace e qelbur.

   2. T
    Treni

    Rradhe mendoj qe e bene mire dinosauret qe u zhduken...

    1. P
     Pinguini

     Njesoj si sulltanat,te bijet e skllaveve.Vritshin vellezerit ne bashkepunim me eunuket

     1. t
      totololi

      Shkoni qini nonat e motrat e juja, se ju jeni ndryshe nga pjesa tjeter e njerezimit qe fatkeqesisht nuk ju kupton. Bastard te ndyre qe ju duket vetja sikur coc jeni.

      1. T
       Taipi

       A thua ti jet cu k..i ketij frocos tu pa e tu e orientu nonen e vet me bo sex ?????

      2. P
       Parruca

       Sodoma dhe Gomorra arriten majat e degjenerimit para se te shkaterroheshin. Sot e gjithe bota vrapon drejte nje degjenerimi te gjithanshem te rraces njerezore. SHBA-te jane flamurtaret qe perhapin degjenerimin nepermjet Hollywoodit. Deri para disa dekadash ishte anormale homoseksualizmi, sot te jesh "homoseksual" eshte bere demode. Sot monstrat shkojne neper shkolla te veshur me veshje BDSM dhe korruptojne femijet ne prezence te mesueseve. Dhe kush guxon kundershton kete akuzohet per homofobi, shperndarje te gjuhes se urrejtjes etj. Sot ne emer te te drejtave te njeriut i hiqet e drejtat nenave dhe baballareve per tu quajtur te tille. Qyteterimi Perendimor shkon me nxitim drejte rrenimit.

       1. D
        D. Didani

        Keto pacavuret e tyre ,me ate mendesi prej perversi ,na serviren ne si mrekulli te Hollivudit! Cfare mund te mesoje shoqeria prej tyre? DEGJENERIMIN!!!

        Lini një Përgjigje