FOTOT/ “Rrofsh Dash që na mblodhe”, deputeti bën bashkë deputetët demokratë në dasmën e vajzës së tij

24 Shtator 2022, 16:41Politika TEMA

FOTOT/ “Rrofsh Dash që na mblodhe”, deputeti bën

I buzëqeshur, në krahët e vajzës në një vallëzim, deputeti demokrat Dash Sula është shfaqur ndryshe mbrëmjen e kaluar. Sula ka martuar vajzën e tij, ndërsa kanë organizuar një ceremoni ku kanë mbledhur miq e të afërm.

Në këtë rast gëzimi, duket se demokratët nuk njohin ndasi. Sula ka bërë bashkë deputetët, ku mes mbështetësve të Alibeajt, në dasmë shihet edhe mbështetësi i Sali Berishës, Luçiano Boçi.

Ka qenë deputeti Kreshnik Çollaku, i cili ka zbuluar detaje nga dasma, përmes fotove të ndara në Facebook, teksa krahas tyre ka shkruar “Rrofsh Dash që na mblodhe”.

25 Komente

 1. c
  cfar Karikaturash jane o Zot !

  hahahahah shifini shifini si zorraxhinj ne hanin e ploncit demokratike

  1. l
   lili

   Kaq njerez sa ne dasem ka Alibeaj, kaq votues...

   1. j
    ja dhe Kllufat e Nastradinit te Demokratike

    hahahahah cfar skene karagjozash sahan lepires

    1. N
     Nje Veteran qe ju a do te miren

     Mire ja ke bere mor deputet edhe te partise socialiste pse mbani meri Shqiperia aq eshte duhet te jemi te bashkuar ne parlament eshte puna qe duhet te jeni korekt duhen lene menjane egot bashkimi ben fuqi.

     1. Z
      Zeqo Pilafi

      Kërkesa juaj do të kishte kuptim po të bëhej fjalë për deputetë, jo për banditë që janë bërë deputetë. Për mision ata kanë hajninë, jo Shqipërinë.

     2. E
      Eni

      Collak puthadori....ne terezi e ka dhe ne opozite....

      1. T
       Toni

       Idiotesira te pa fundme te shoqeria shqiptare... prinderit ftojne ne dasem njerez qe femija si njeh... lereni dasmen te vendose femija... cne babai.????

       1. K
        Koli

        Ere Dash Sula,Katunar nga Peqini.Jeta per ju Shkerdhatat qeka,nuk ka shpjegim tjeter.Kur ishe ne Elbasan Kryeprokuror,u bone Miliarder me Bandat e Elbasanit te 94-95.Hudhe vallen Dasho,jeta per ju qeka.

        1. T
         Tajari

         Na plasi trapi ,pse botoni lajme te tilla.

         1. P
          PO , PO

          . . . . rrofsh o Malo qe na ftove , rrofsh o Malo , na gezove . . . !

          1. G
           GEZUAR BAFTJAR

           DESH SUMA BRRAVO!!!! MBLODHE NDONJE LEK SE PUSHTET SKENI ME PER TE VJEDHUR USHQIMET E BURGJEVE.

           1. G
            GEZUAR BAFTJAR

            DESH SUMA BRRAVO!!!! MBLODHE NDONJE LEK SE PUSHTET SKENI ME PER TE VJEDHUR USHQIMET E BURGJEVE.

            1. G
             GEZUAR BAFTJAR

             DESH SUMA BRRAVO!!!! MBLODHE NDONJE LEK SE PUSHTET SKENI ME PER TE VJEDHUR USHQIMET E BURGJEVE.

             1. G
              GEZUAR BAFTJAR

              DESH SUMA BRRAVO!!!! MBLODHE NDONJE LEK SE PUSHTET SKENI ME PER TE VJEDHUR USHQIMET E BURGJEVE.

              1. G
               GEZUAR BAFTJAR

               DESH SUMA BRRAVO!!!! MBLODHE NDONJE LEK SE PUSHTET SKENI ME PER TE VJEDHUR USHQIMET E BURGJEVE.

               1. I
                Ilacet Ilace Ju befshin te gjithve,Djersa e popull

                Mos haroni,,shumices djersa e Popullit,,Ilacet per Familie e per femijet Ju behen .. Gezim i castit ,,hidherimi do Ju ndjeke deri ne vdekje ..

                1. P
                 Patriot

                 I sakte je Koli, shkollen e mbaroi ne kohen e Enverit, leket I mblodhi nga bandat ne kohen e Saliut, pasurine do ta ruaje ne kohen Rama- Luli. Ky ne shqiperine e mesme quhet " pa dine dhe pa iman" megjithese te gjithe deputetet keshtu jane prandaj dhe mbidhen bashke.

                 1. A
                  Alberto

                  jane mbledhur hienat bashke re hanne mish te ngordhur

                  1. A
                   Alberto

                   jane mbledhur hienat bashke re hanne mish te ngordhur

                   1. P
                    Pancho

                    Deputetet Shqiptare sillen identik si anetaret e kartelit te droges ne Honduras. Shiko kush perfaqeson Shqiptaret dhe duhet te kesh stomak shume te forte qe te mos vjellesh.

                    1. N
                     Nik

                     Deputetit ti trashegohet goca,urime. Si te gjithe ne , ka te drejte te gezoje me miq e fis. Meqe nuk behen bashke ne parlament te pakten ne dasem. Njerezore eshte. Ta mendojne Shqiperine si familjen.

                     1. M
                      Majmunet e Politikes te gezuar se do han mut

                      hahahahah kulmi injorimit te Njerezimit te shikoshe kto plehra te shoqerise dhe mendosh se kta i shiten atij populli per Politikane eeeeeej !!!!!!!!!!!!!! Kush ka surrat Politikani nga kta Majmune Katundi ? ptuuuuuuuuu Mallkim ksaj fare te ndyre njerezore

                      1. v
                       vilson naci [email protected]

                       Kjo eshte dasma e PD ?

                       1. d
                        do martojme salien me metajn nga cepani

                        hidhuni perpjet ,kerceni majmnuna e cte gjeni ne tavolina i perrlani . salia ka bo Botokse surratin e duket si nuse e re ,gojen e ka mo te ndjeshme e histerike se kurr , ka llafe se ka bo e gjoksin ,dhe ilyer mutaj Dhendri na cepani ,ka vu penis te gomuar me operacion njelloj si penisi i monikes ke e njeta Klinike e montu . Hajde bre knoni ,do martojm salien ,me meta fshatarin , do ham e do pijme n'Martesen e shpellarit

                        1. J
                         Jimi

                         Rrofsh o Malo qe na mblodhe rrofsh o Malo na gezove! Gezuar Baftiari !

                         Lini një Përgjigje