Gazment Bardhi flirton me Berishën

5 Qershor 2023, 17:05Politika TEMA

Gazment Bardhi flirton me Berishën

Kreu i grupit parlamentar të PD Gazment Bardhi u shpreh i hapur për një takim me ish- kryeministrin Sali Berisha, per nje bashkim të PD. 

Pas mbledhjes se grupit parlamentar, Bardhi iu përgjigj edhe interesit të gazetarëve nëse mes tij dhe Alibeajt ka një “përplasje”, pasi ky i fundit nuk ishte i pranishëm sot në mbledhje.

Bardhi u mjaftua duke thënë se ai nuk ka qenë i pranishëm as në seancën plenare, duke mos dhënë më tepër detaje.

Bardhi: Alibeaj nuk ka qenë në seancë, në mbledhjen e fundit të grupit Alibeaj ka qenë prezent. Ka një detyrim statutor, ajo që unë di t’ju them është se funksionari më i lartë drejtues i partisë për momentin është Tabaku.

A jeni i gatshëm të takoheni me Berishën?

Bardhi:
Parimi është unë e jap pergjigjen ashtu si mua ma vjen ta jap. Platforma do të jetë publike, nëse ka apo jo vija te kuqe. 

Pyetjes tuaj ju kam kthyr disa herë përgjigje. Unë s’kam asnjë problem të ulem me cilindo brenda PD, për të diskutuar se cila është rruga më e mirë për ta cuar përpara PD.

14 Komente

  1. S
   Specialisti nga Cërriku

   Plus kësaj që thoni ju o Jim , ky gazi është dhe nga ata qejflinj Kavaje , që i ka qejf dhe Elbasani . Jo më kot në zgjedhjet e fundit , zgjodhi Elbasanin për tu bëre deputet i mirë .

  2. T
   Tarasi

   O zdroms fillove të lëpihesh me non gratën......do të thotë edhe10 vjet Rama në pushtet ohoooo

   1. e
    eksperti

    Ketij flugerit i rri shume bukur vleresimi qe i beri ish deputeti i Pd-s,nje grua me ze te holle e te cjerre

    1. B
     Bardha e PD

     Si homosexuel Bardha filtron me te gjithe meshkujt po me nongraten Berrisha pak si çudi pasi komunistit nuk i punonte vegla edhe kur ishte i ri Sllobodanken ka punonte nje shoku i vet qe sot ka vdekur.

     1. b
      birce

      Pederast i ndyre....

      1. T
       Tropojani

       Po pse kishte njeri dyshime që ky deputeti flirton me Berishen, prisni pak dhe do të shikoni që mund të flirtoj edhe me kë ti dali gjatë rrugës. Këta janë pa din e iman!! O ju që besoni tek demokracia, bëjini derman kokës se me këta që pretendojnë që kanë PD dhe që nuk kanë asgjë përveç vulës se shpirtin e kanë të shitur, mos shpresoni. Pushtetin shikojeni me dylbi.

       1. M
        Maloja

        Po bytheqir eshte ky o popull. Tani na del se edhe Saliu i Lirise qenka pederast, bytheqires, duket se i eshte merzitur pidhi i zonjes Garo, tani qe i fitoiu te gjitha bashkite e Shqiperise, po rend (vrapon), mbas bythes se Bardhit. Ky e ka pa qime.

        1. S
         Sali pordha

         Gazi rit cmimin e bythes.

         1. C
          Cuni I sheqeres

          Ja dhe ky bythqiri I vogel

          1. L
           Lenci

           Pune bythqiresh te PeDes

           1. L
            Lenci

            Pune bythqiresh te PeDes

            1. E
             Ernesto

             Ky bardh pederasti, nuk ka bythë të dali hapur dhe i vërtetë. Ky dhe shum të tjerë, e dinë që po nuk u largua berisha, PD do mbetet minorancë. Ky është frokacak dhe servil, do të hajë nga të mundet. Vetëm se bën sikur, se mutin në bythë ta han. Bardhuq, po nuk iku berishaqushi, ju do mbushni brekët. Dhe gjith lëvizja juaj, është pordhë që qarkullon në brekët e berishaqushit.

             1. P
              Pasues veterani

              Spiunin e shajne teorikisht,por e duan me shpirt praktikisht.

              Lini një Përgjigje