Ilir Meta viziton Ijen, gjyshen e Bes Kallakut: Por a i lidh vetëm miqësia, Metën dhe Bes Kallakun?

23 Prill 2024, 17:14Sociale TEMA
Ilir Meta viziton Ijen, gjyshen e Bes Kallakut: Por a i lidh vetëm

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, ka zhvilluar sot një vizitë në Bubq, në shtëpinë e gjyshes së aktorit të njohur të humorit, Bes Kallaku.

Meta ka ndarë pamje nga vizita e tij tek Ija, ku i ka uruar asaj ditëlindjen.

Siç shihet edhe në videon e publikuar nga Meta, ish-presidenti i ka dhuruar asaj një buqetë me lule.

“Edhe pranvera të reja për Ijen, jo vetëm të Bes Kallakut por të të gjithëve ne! Lumturi, shëndet dhe jetë të gjatë!”, shkruan ai.

Kujtojmë që Ilir Meta është aluduar shpesh herë se pastron paratë, nëpërmjet bizneseve të Bes Kallakut.

Madje u tha se dhe ndarja e Besit me Xhensila Myrtezajn, është lojë e Metës, për të shpëtuar pasuritë.

Vetë Besi, Xhensila, por dhe Meta, nuk iu janë përgjigjur këtyre aludimeve.

24 Komente

 1. t
  tetovari2

  E ka diktuar se i vjen fundi dhe shkon në "miqtë"të kërkojë hallallëk!

  1. p
   pjeter

   E lidh me Kallakun e Qomin sepse keta ja pastruset e parave te dhjera te Like hajdutit,Vojo askushit 800 mt mbi nivelin e detit.

  2. N
   Niku

   Mos e lini Meten vetem, ndiqeni cdo hap nga pas, edhe kur shkon ne hale na lajmeroni, jo vetem kur shkon ne Bubq. O mortje o mortje. Po Mona ku eshte? Po zihet me SIlva Caken? Apo po ushqen macet?

   1. A
    Albina

    I shk@ rdh€u Xhesin Besit ky trapi, tani i paska vajt mendja për ijen....

    1. B
     Black jack

     Hajde toch karit hajde , nejse ska faj aq tru ka si “politican”

     1. Roberto

      O AGUSH CARI ! Po Ijes a i ke lene ndonje pasuri per ta fshehur apo ja cove sot me rastin e ditelindjes?....????

      1. F
       Fajtori.com

       Opa, shkoi të marrë ndonjë lek. Bes katunari ka lekët e Likes. Gjoja u nda dhe prej gruas. O pika katunarit. Kujtojnë se populli nuk i kupton!!!! Mbase SPAK nuk i kupton, ... por populli i kap në ajer.

       1. T
        Titvasi

        Bravo Agush per respektin e Ijes ,ti diten shkon te katundari i Bunqit e naten shkon te ish gruaja e ketij katundarit .

        1. R
         Roçka pe korçe

         metaj ka parkuar parate e pista tek kllouni bes kar-llaku .

         1. R
          Roçka pe korçe

          metaj ka parkuar parate e pista tek kllouni bes kar-llaku .

          1. R
           Roçka pe korçe

           metaj ka parkuar parate e pista tek kllouni bes kar-llaku .

           1. R
            Roçka pe korçe

            metaj ka parkuar parate e pista tek kllouni bes kar-llaku .

            1. R
             Roçka pe korçe

             metaj ka parkuar parate e pista tek kllouni bes kar-llaku .

             1. R
              Roçka pe korçe

              metaj ka parkuar parate e pista tek kllouni bes kar-llaku .

              1. R
               Roçka pe korçe

               metaj ka parkuar parate e pista tek kllouni bes kar-llaku .

               1. L
                Lexuesi

                Që ai trapi Kollaku mos ta hapi gojën në SPAK ,ky qelbësira e mer me të mirë dhe i bën vizit gjyshes tij,sigurisht gjyshja eshtë pa shkollë dhe nuk i kupton kto hile të kriminelit Meta

                1. I
                 Ish simpatizat i LSI

                 Liri I pazarit! Sa e ka shumen e pastrimit Ija? Se Besi e kishte te madhe nje 10 milion. Por e "rregulloi", e ndau " Monen e vete, me fal, me fal, me fal: Xhensilen! I ke marre ndonje dokument ketyre, qe kur te dalesh te beshe pak jete!

                 1. T
                  Tironci

                  Ky Bes koqja ta haje tullumin sic do ta haje dhe koke badolja Ilir Metaj sepse ka bashkpunuar ne korrupsion me te po qe se vertetohet, por qe ka shume mundesi me c'fare shohim qe ashtu eshte. Ka mundesi qe dhe gruaja e tij te jete perfishre ne kete afere gjithashtu. Nqs kjo ka ndodhur burgun dhe ajo bashke me sekuestron.

                  1. M
                   Mohamed

                   Ka hall tjeter. Gjithsesi,atje ka serat ku ben ate qe se ben njeri ne bote. Prodhimi qe nuk eshte per eksport,nvend tja u shoerndaji atyre qe punojne aty ose familjeve te varfera te zones,e ka me urdher te gjitha ne plehra. Po kalkulojne edhe"divorcet". Se likja njeren e ka grua (moniken) tjetren dashnore dhe zare( xhensilen)

                   1. S
                    Sasha e Lalzit

                    Veprimet e nje humbesi te pafytyre we betohej e pergjerohej si legen per te thee ne politike. Mashtrimi nuk te con larg, o njerii urryer.

                    1. r
                     robi

                     neser do shkoje ne Shijak te haje dreke me horrat ne Hardhishte qe ne 2013 mbushen kutite me dhune dhe nxorren lesheline force te pare, e di gjithe Shijaku me ke drekonte spiuni ne Hardhishte sot ne kerkim nderkombetar se merrej me droge dhe kjo monster mundohet te ringrihet kur populli i ka vene kryqin perjetesisht me 14 maj 2023.

                     1. E
                      Enes

                      Thone qe Meta i q... Xhensilen

                      1. M
                       Mona

                       Likja Ijes: Po të thirren në SPAK mos trego se ke fshehur paratë e mia.

                       1. S
                        Shkodrani-Belgjike

                        Ka shku me lyp paret e vjedhura, por sdo ti marr kurrë ato.

                        Lini një Përgjigje