VIDEO: Pamje të rënda! Ekrani bie mbi maturantet në Tiranë, pësojnë thyerje të gjymtyrëve

29 Maj 2023, 12:06Sociale TEMA

VIDEO: Pamje të rënda! Ekrani bie mbi maturantet në Tiranë,

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një shkollë private në kryeqytet, në momentin kur po diplomoheshin maturantët.

Led-Wall i vendosur pas nxënësve ekselente është shkëputur dhe ka rënë mbi vajzat.

Siç shihet edhe nga pamjet e ‘JOQ’, rënia ka qenë e fortë dhe vajzat janë shembur në tokë.

Vajzat janë dërguar në spitalin e Traumës, teksa raportohet se kanë thyerje të gjymtyrëve dhe lëndime të tjera në trup.

Në lidhje me këtë ngjarje nuk ka një raportim nga policia.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by JOQ Albania (@joqalbania)

10 Komente

 1. A
  Aron

  Te shkuara studenteve.

  1. .
   ...

   Në Shqiprie as gjë nuke ështe e sigurt. Poshte Ed Ram turk hajdut Erdogani, Sali Gerdeci dhe ilir spiun hajduti..

   1. a
    aleks

    meso shqip nje here pastaj komento ketu

  2. K
   Keti

   Sa tket shkolla me emrin ufo, ku posht jan funeral siper klasa msimi ska per tu ber ndonjeher ky vend, fshatari astrit veliaj me universitet me emrin ufo???? kaq eshte horizonti tij

   1. k
    km

    Ufo keti,shkolla eshte private,Pra ..."ne nje shkolles private..."Lexo mire,te qofte Lali Eri

    1. K
     Keti

     Aman se po me duket se tu prek bashkfshatari beratit ty

     1. B
      Bledi

      Po sa ziliqare që janë mor zot. Direkt gabimi i Lali erit.lali erit ti merrni të keqen se është i vetmi që punon me pasion për Tiranën.

    2. H
     Herald.

     Ka patur denoncim, por Z.Limani (Presidenti i Shkolles Sarina)qe ishte aty prezent kishte genjyer duke thene qe nuk ishte aty...

     Lini një Përgjigje