Te fundit

22:41

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2024-03-03 18:00:00Turizëm TEMA

4 Komente

 1. D
  DS

  Me sebepin e zonave te mbrojtura ju te Mjedisit po abuzoni edhe ne ato pasuri qe kane pronesi private duke u sjelle si administratore te atyre pasurive e jo si hartues i planeve te menaxhimit per ZM duk bere qellimisht konfuzion me termat e ligjit. E kam provuar kete personalisht me ju te Mjedisit. Jeni nje bande abuzuesish me ne krye kete qe kontrollon kete Ministri.

  1. d
   dali

   Ik o Kumbaro se ty te besojme aq sa te besuam me teatrin...ti je" grua haremi", po keshtu jane gjithe ministrat e ministreshat...:

   1. k
    koli

    Po kesaj i duket vetja se po vendos?! zero jeni te gjithe, skllever te paguar shtrenjte.

    1. s
     shqiperine e rimorren turkoshaket i vune zjarre

     Kjo ministre hanem e dale boje bashke me tutorin e saj ramiun,flet ndryshe nga ato qe thote UNESKO-dhe jane pergjegjes historik,ne shperberjen graduale te objekteve te kultit kristian ato monumente,qe na prezantojne ne botene qyteteruar si europian.

     Lini një Përgjigje

     09:32 Turizëm

     14:20 Turizëm

     16:16 Turizëm

     13:40 Turizëm 2 komente

     21:50 Turizëm

     19:30 Turizëm

     18:30 Turizëm 2 komente

     17:56 Turizëm

     10:00 Turizëm

     16:44 Turizëm 1 koment

     Më të lexuarat

     01:10 Kulturë 11 komente

     10:23 Dossier 2 komente

     15:16 Politika 13 komente

     10:17 Kronika

     11:33 Bota 13 komente

     14:18 Politika 10 komente

     Blog Tema

     20:50 Blog

     11:20 Blog 8 komente

     18:08 Blog 3 komente