Zyrtare: Edon Hasani largohet nga Kukësi

Edon Hasani është larguar përfundimishit nga skuadra e Kukëisi.

Mesfushori shkodran i cili ishte një nga lojtarët më të mirë tek verilindorët, ka ndërprerë me bashkpunim kontratën.

Lajmi është konfirmuar dhe nga klubi i Kukësit përmes një njoftimi.

Postimi i Kukësit.

Mesfushori Edon Hasani ka shkëputur marrëdhëniet me ekipin e Kukësit. Shkodrani ka pasur një takim me presidentin Safet Gjici, dhe kanë rënë dakort që bashkëpunimi mes palëve të përfundojë këtu. 25-vjeçari i është bashkuar klubit në vitin 2015 dhe ka arritur të fitojë edhe dy trofe me klubin verilindor, Kupën dhe Superkupën e Shqipërisë. Kukësi e falenderon për kontributin e tij dhe i uron suksese në karrierën futbollistike.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *