FOTOT/ Prezantuesja e Champions League, që po çmend shqiptarët…

Champions League është një nga evenimentet më të ndjekura në bota, dhe natyrisht edhe në Shqipëri.

Por, prezantuesja Eva Murati është bërë një arsye më shumë për shqiptarët, që të ndjekin jo vetëm ndeshjet, por dhe analizat para dhe para ndeshjeve.

Dhe arsyesja nuk është e vështirë për t’u kuptuar.

Eva ndër të tjera, është e njohur edhe prej faktit se është “nuse” tek Jozefina Topalli, pasi prej vitesh është e lidhur me djalin e saj.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/eva-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/eva-1.jpg","attachment_id":"682414"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/eva-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/eva-3.jpg","attachment_id":"682416"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/eva-4-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/eva-4.jpg","attachment_id":"682417"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/eva-9-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/eva-9.jpg","attachment_id":644488},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/eva-16-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/eva-16.jpg","attachment_id":644495},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/eva-11-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/eva-11.jpg","attachment_id":644490},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/eva-15-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/eva-15.jpg","attachment_id":644494},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/eva-12-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/eva-12.jpg","attachment_id":644491},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/eva-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/eva.jpg","attachment_id":"682413"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/eva-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/05\/eva-2.jpg","attachment_id":"682415"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/eva-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/eva-2.jpg","attachment_id":644480},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/eva-7-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/eva-7.jpg","attachment_id":644485},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/eva-14-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/eva-14.jpg","attachment_id":644493},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/eva-8-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2017\/03\/eva-8.jpg","attachment_id":644486}]

11 komente në “FOTOT/ Prezantuesja e Champions League, që po çmend shqiptarët…”

 1. ''....askush nuk urrehet me shume,se ai qe thote perhere te verteten[Plato]. says:

  dhe ”EVA” dhe ”MURAT”….!!!!!!
  O Zot,bastardimi i suniteve nuk njef limit………………………..

  1. Albani says:

   mtfgs,perse e ndryshove identitetin identifikues,apo e ke ne gjak tradhetine?

  2. Papa Tfgs says:

   Eeeee papa turkoarxidifagos, kija inatin po jepi hakun ! Me e mire se gynaika jote është.

 2. DITA says:

  MOTREN GAZEKAR ME GJITHE TITUJT E CUNGUAR .HANDIKAPAT MENTAL.U PLASI BITHA SHQIPTAREVE SE KUSH DEL E KUSH IKEN NE TV.

 3. met says:

  ha,ha,ha …
  e care me bisturi dhe e qepme me spango (si top kapartoni) si gjithe femrat sot shqiptare … te gjitha si “manikine” qe nuk i njeh as nena qe i ka bere … ha,ha,ha

 4. trajnery says:

  kushedi sesa mir e luan topin kjo goca e sportit!!!
  apo s ka edhe pergatitje fizike atletike te lakmuar.
  duket qe ka bo stervitje intensive dhe me trajner privat.
  dhe stervitja jep rezultate/
  lum si ekipi qe e ka!

  1. Wendy B says:

   Qenka e bukur ,ska te share. Po kush jane keta shqiptare qe jane cmendur thuaj 😂😂😂

 5. Vaj medet says:

  I bëtë shqiptarët mo sikur kanë vetëm K** …
  Madje dhe femrat, me këtë logjikë, i bie të shohin këtë femrën e të ëndërrojnë për K***…
  Prindërit gjithashtu mendjen te K***…
  Dhe gjyshërit…d.m.th të gjithë shqiptarët ….mendjen te një copë mishi…

  S’kam ç’ju them më…kaq për sot

 6. toni says:

  sa te medhaja I paske budallaqet!! mos I nxirr shume se do ti marrin me sysh;)

 7. DJm says:

  Me fat ca e CA.
  Êhëëëêëê 🛐

 8. boooo ca bejn shqiptaret nje gje nxjerrin gazetat dhe direkt e shajn nje personazh kjo vajz esht shum simpatike dhe ska fjal ta shash po injoranca sdin cfar flasin respekte per ty Eva njerzit ose ne shqiptaret mbaemi per ta injoruar tjetrin

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *