Taulant Xhaka thumbon teknikun De Biasi

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Mesfushori Taulant Xhaka e ka thumbuar sërish trajnerin e kombëtares shqiptare Gianni De Biasin.

Ylli i Baselit, ka publikuar një mesazh ironik në Facebook ndaj teknikut italian.

“…vijnë dhe ikin, por unë gjithmonë kuqezi”, ka shkruar Xhaka në Facebook, ku ka postuar edhe një foto me fanellën e Shqipërisë.

Ky reagim i Taulant Xhakës ka ardhur pasi De Biasi nuk e ka grumbulluar në ekip për dy ndeshjet e radhës ndaj Luksemburgut dhe Izraelit.

De Biasi dhe Xhaka kanë pasur një debat të ashpër pas ndeshjes mes Italisë dhe Shqipërisë.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *