Zyrtare: Blerim Kotobelli bëhet pjesë e Partizanit

Klubi i Partizanit ka arritur marrëveshjen me lojtarin Blerim Kotobelli.

Ish mbrojtësi i Teutës tashmë do të jetë pjesë e 15-të herë Kampionëve të Vendit në sezonin e ri futbollistik.

24 vjeçari ka nënshkruar sot një kontratë të vlefshme1 + 1.

Kotobelli i cili është prezantuar sot nga drejtuesit më të lartë të klubit, është edhe përforcimi i parë i skuadrës në merkaton e verës dhe do të mbajë veshur fanelën me numer 15.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *