Flamurtari nuk ndalet firmos Liçaj, rinovon dhe Franc Veliu

Flamurtari nuk ka ndermend te ndalet ne merkato.

Bregdetaret kane firmosur me nje tjeter lojtare diten e sotme, dhe behet fjale per Lejdi Licajn.

Licaj rikthehet tek ekipi vlonjat, ndersa ne dy sezonet e fundit ka qene pjese e skuadres se Luftetarit.

Kujtojme qe ekipi i Flamurtarit eshte skuadra me aktive ne kete merkato vere duke afruar nje numer te madh lojtaresh.

Nderkohe, qendermbrojtesi Franc Veliu ka vendosur qe te rinovoje kontraten me klubin.

Veliu do te jete pjese e kuqezinjve dhe per seoznin e ri futbollistik.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *