Realdo Fili firmos me Kamzën

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Pas largimit nga Partizani, Realdo Fili ka gjetur menjehere skuadren e tij te re ku do te luaje ne pjesen e mbetur te kampionatit.

Fili eshte lojtari me i ri i skuadres se Kamzes.

Lojtari ka firmosur sot nje kontrat 1 vjecare.

Fili pritet ti bashkohet ekipit neser dhe te filloj pergatitjet me grupin per ndeshjen e rradhes.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *