FOTOT/ “Qytetari digital” i shkruan Berishës: O Sale, Ervini ia paska ashtu Gridës: Berisha: Ke të drejtë….

Sali Berisha merr dhjetra mesazhe në ditë nga “qytetari digital”, të cilat pastaj përfundojnë në pothuajse gjithë mediat.

Te vetmet mesazhe që nuk janë publikuar, janë ato mes Ervin Salianjit dhe Grida Dumës.

Shumë komentues i kanë shkruajtur Berishës për këtë çështje, por ai ka qendruar stoik.

Dhe ndaj në rrjet vazhdon humori.(TemA)

10 komente në “FOTOT/ “Qytetari digital” i shkruan Berishës: O Sale, Ervini ia paska ashtu Gridës: Berisha: Ke të drejtë….”

 1. analisti says:

  Kjo eshte e turpshme, Mero ! Perse falsifikon kaq trashe xhanem ? Ai qe ka thene ato ndyresira me fjale tipike per nje socialist per Griden etj. ka nick name”, “Brryli Broadway” dhe mesazhi eshte derguar me 13 shkurt. Kurse pergjigja e zotit Berisha i eshte kthyer nje fare “Eri”, apo jo dhe me daten 16. Behuni pak me serioze, se keshtu nuk ju beson me njeri.

 2. USA says:

  ANALISTIT “” SA SHUME TU DHIMBESKA GRIDA MOR ROBQIR PO MBRON NDERIN E KURVES O TRAP ,GRIDES EDHE KURVE SMUND TI THUASH ,AJO ESHTE HALE!

 3. ALPINI.
  Nuk e di se cfare keni me GD .ajo te veten e ka bene cfare te doje.Pastaj nuk e ka per te zier grosh.Ajo e ka vendin ne parajse se ka bere dhe ben sevape.Nuk i lene njerzit te vuajne Mandej kini parasysh se nuk ka vend vakand Hajde burre e punoje vete .Ne mos e leshova ne nje te trete.

 4. gomari says:

  GDja VDES PER MU,amon mos e luni se goc e nershme….o içik kurv po ska gjo e rregullojme ate pune….

 5. sumqina says:

  Mos u merni me superkurva te tilla se kjo ska ne mend te terhiqet per kurvlliqe se kurvllikun ka profesion. Sa koh te ket disa meshkuj fshatar, perfshi burrin, rreth vetes, ksaj nuk i hyn gjemb ne kemb, edhe sikur ta kapni ne mes te kuvendit me kembet e shtremta lart. O sa mir me qen kurv-ar.

 6. Just me says:

  O analist eshte humor. Sa i trash

 7. shkelzeni says:

  E vuri ne dhe,edhe Santosin kjo kurvice e lules.

 8. po vet salihi ,
  si duket me jeten seksuale ,
  Fazlliqi ka kohe qe s’po e frekuenton !

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *