FOTOT: Njihuni me “bishën” me 6 rrota

Marka e njohur e fuoristradave, Range Rover pritet të sjellë një revolucion, përsa i përket makinave të së ardhmes ,me modelin e saj të ri.

Modeli i ri quhet SLT (Superyacht Land Tender), emër ky i marrë nga krijuesi që merret me mjete lundruese, dhe është një version 6×6, pra me 6 goma aktive.

Kjo makinë do të këtë një super luks përsa i përket pajisjeve brenda saj. (TemA)

2 komente në “FOTOT: Njihuni me “bishën” me 6 rrota”

  1. Asd says:

    Tani me kater rrota, dukesh nje mut…

  2. E says:

    Njifuni me bishen time me 2 rrota e gjys.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *