Kryeredaktorja e “Opinion” konfirmon largimin e Blendi Fevziut nga TV Klan?

Gazeta TemA, referuar burimeve të saj, raportoi një ditë më parë, se Blendi Fevziu është duke negociuar me Ben Blushin për të kaluar tek Top Channel.

Lajmi është shpërndarë me shpejtësi dhe ka shkaktuar reagime të shumtë.

Për momentin nuk ka ende asnjë konfirmim të kësaj lëvizje, por kryeredaktorja e emisionit “Opinion”, Desada Metaj, lë të kuptohet se Fevziu është duke u larguar nga TV Klan.

Mes shume halleve që ka ky vend, na del problem dhe ekrani ku do transmetohet emisioni “Opinion”.

Personalisht, si pjesë “10-vjeçare” e stafit, jam e bindur që nuk ka patur kurrë rëndësi logo e tv që transmeton emisionin, krahasuar kjo me produktin që shikuesit kanë ndjekur dhe do vazhdojnë të shohin në vazhdim.

Të gjithë kuriozët duhet të presin dhe pak për vendimin.

Ndërkohë që për shikuesit e rregullt te emisionit, jam e bindur se logo ku transmetohet emisioni i tyre i dashur nuk ka kurrfarë rëndësie”, shprehet ajo.(TemA)

REMOTE_ADDR:[]

23 komente në “Kryeredaktorja e “Opinion” konfirmon largimin e Blendi Fevziut nga TV Klan?”

 1. evropa says:

  Do ishte mire per te gjtithe shqiptaret qe emisioni te mbyllej perfundimisht. Do I sherbente edhe rritjes se cilesise ne gazetari.

  1. adi says:

   Frangaj hoqi shkullakun per ta zvendesuar me muc nanon
   Tani heq fevziun per ndonje rilindas tjeter.
   U kompletua me ne fund rilindja.
   Vetem se ka nje problem te vogel
   Kush do i shikoje.
   O rame ke te fala nga sandri
   Sa qesharke
   Nuk kuptojne nje gje shume thelbesore
   Top cahnnel u be tv me i ndjekur se ishte kunder berishes kunder pushtetit.
   Edhe klani prandaj u be me i ndjekuri se ishte kunder rames.
   Shifeni si do behet topi tani super televizon.

  2. Bushi says:

   As qe na pullcet fare se do mbyllet emisioni “opinion”.Me mire akoma,se atje mblidheshin disa gazetar maskarenj partiak,dhe flisnin se paguheshin.Gazetar medioker,qe jane te vlefshem vetem per ne fundin e Kazanit.

 2. V.K says:

  Nuk ka kurfare rendesije se cfare do te derdellise ne ekran ky zhigolo. Rendesi kane prapaskenat e tij me plehren B.B per ta hequr nga duart e Vjollces gjithe “topin”.

 3. Cuku says:

  Pse akoma ben emision ky legeni hajdut pronash,,

 4. Malo Kanina says:

  Fevziu eshte turpi i gazetarise. Nje gazetar qe nderpret kedo dhe kurdo kur i ftuari flet gjera ndryshe nga cfare mendon Fevziu. Me nderhyrjet e tij skandaloze ai bene c’eshte e mundur ta modofikoj mendimin e te intervistuarit deri ne ate shkalle sa te behet i pranueshem per te.
  Perendi, ta krahasosh Fevziun me gazetaret e CNN apo FOX-it. Kurre nuk i sheh ata te nderhyjne, apo te perpiqen per te modifikuar pergjigjen e atij qe kane marre per interviste ne studio. Dhe kjo sepse ata Jane sherbetor te se vertetes, kur Fevziu eshte sherbetot i qelbur i livadhit ku kullot.

 5. likeflori says:

  Mos se na fiket! Po kush do ta beje emisionin tani, si do te rrime pa e pare fevzon me shkop Me mire mbylleni fare emisionin se fevzo nuk eshte gazetar, ai eshte hajdut pronash. Me mire do te jete tv klan pe fevzon.

 6. Maelga says:

  Ngrehu Tan prej varrit !

 7. tomorraku says:

  Filloi “vetingu” edhe tek “Klani”.Ky parandjene furtune dhe ashtu sic bejne minjte perpara termetit edhe ky po largohet i pari ; Me mire te mbyllet fare ky tv. qe cfaq vetem shemti!

 8. Rudi says:

  JAM DAKORT
  EMISION KU GAZETARI INTETVISTON GAZETARE?????

 9. nord.al says:

  Cfare fatkeqesie!

 10. undefined says:

  Mos ! Fatkeqesi kombetare !!!!

 11. perkthyesi says:

  Lajmi me i trishtueshem qe kam degjuar deri tani! Si do i a bejme hallit? Ngushellimet e mia!

 12. Komercialitet says:

  Komercialitet , pasi sponsorizimi ka rene, plus dhe Desada eshte shnderruar ne fuci dhe nuk ja vlen…

 13. Mooooos says:

  Na plasi trapi se ku do lehi ky!

 14. rrema says:

  Ky ka per tja bere TOPIN, TOPIT deri sa ra ne dore te Blushit mut do shkoi njelloj si partia e tije LIBRAqe u gris pa u hapur…. Ah mor TANI I MODH a e shikon si ta katandisen TOPI E TANIT….

 15. Faqeziu says:

  Kujt po i derdhet palla per pallen e palles ….

 16. me larginin e tv opinion po u bejka puna merrde,se blendi ka bere emisione interesante,kuotohet se ka kopijuar tv rai uno italian ne debate me shkop,ish emision.
  por fatale ka qen se ftojke serve te msskuar ne emra falco si muiman fatos lubonjen e mustafa nano qe fallcifikojshin te gjuthe realitetin ne favore te nje tragjedie mbar shqiptare.

 17. Plaku says:

  Na fiku fare….! Nje pervers me pake……😂😛😛😛😛😛😛😛

 18. Gegë denbabaden says:

  Xhaketë e kthyer, e “blerë” te Gabi. TV-të nuk kanë këllqe të prodhojnë emisione interesante, dhe mendojnë se po bëjnë audiencë me limona të shtrydhur.

 19. s'kam ç'bej says:

  Desada, emision i dashur?! Edhe ti ke qene e dashur, sidomos kur transmetoje tere pordhe nga Beogradi qe bombardonte NATO. Por dashuria jote kaloi ne sensin e kundert, atje ku puqeshin interesa femnore dhe valutore, gje qe ka sjelle eliminimin e çdo morali tend. ” Demokracia nuk ka moral”, thone sot, kurse kur vjen puna diskutojne moralin, pra kurverine, kur vjen puna qe nuk gjejne gje per te te sulmuar!

 20. para says:

  ore ajo qe me shqeteson mua esht presh zokaj ku do perfundoj se ai ishte esenca apo duan zduan do e lene te duket se i bashkon dosja operative e mehmet shehut

 21. K A Z A N I M E D I A T I K says:

  Eshte qesharake te shikosh TV duke patur Internetin nje bote super gjigande virtuale. Si mund te shikosh TV sot eshte e paimagjinueshme.

  Bojkotojeni TV duke i prere kabullin dhe duke e flakur nga kati 20 , do ta shikoni se jeta juaj pa mashtrime televizive do te permiresohet dukshem shpirterisht.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *