Fjalët më të kërkuara në Shqipëri në internet, Facebook, Youtube, Google, TemA

Gazeta TemA është një nga fjalët më të kërkuara në internet.

Sipas Google Trends, ndër 20 fjalët më të kërkuara në internet për vitin 2017 në Shqipëri janë Facebook, Google, Youtube, Instagram dhe mes tyre është edhe gazeta TemA.

Rezultati është bërë me dije gjatë një trajnimi të organizuar nga Instituti i Medias.(TemA)

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *