Tre persona nga PD tentojnë të rrahin kandidatin që mori mandatin e deputetit të PD-së

Pas kërcënimeve publike dhe fyerjeve ndaj kandidatëve që kanë pranuar të marrin mandatin e deputetit, opozita duket se ka nisur t’i dhunojë edhe fizikisht ata.

Kështu, numri dy i PBDNJ-së, Ligoraq Karamelo, është sulmuar fizikisht nga tre persona në qytetin e Korçës.

Ata kanë tentuar ta godasin dhe rrahin atë, pse mori mandatin e deputetit të PD-së.

Denoncimi vjen nga vetë Karamelo.

“Tre persona më kanë quajtur tradhtar dhe kanë tentuar të më godasin.

Unë kam qenë duke dalë nga lokali.

Bëra denoncim në polici dhe njëri prej tyre është shoqëruar.

Pavarësisht kërcënimeve, unë nuk tërhiqem”, thotë ai.(TemA)

REMOTE_ADDR:[]

8 komente në “Tre persona nga PD tentojnë të rrahin kandidatin që mori mandatin e deputetit të PD-së”

 1. Gen says:

  Hahahaaa.E goditen njerez te PD????
  Po ky trim sipas KQZ eshte deputet i ri i PD.Kush e beson kete prralle qe u godit nga partia e vet.
  Kontrolloni lajmet para se te quhen nga populli,te rrejshme.

  1. Demokratikas says:

   O Gen, te rrosh vete, sepse mendja? Aha.

 2. Tani Gazmendi says:

  PD ka bërë një krim kundër Kushtetutës. U deshën votat e qytetarëve (të drejtën e tyre për të votuar) dhe i dogjën ata për interesin e tyre personal. Ajo nuk është më një parti politike para kushtetutës. Prandaj ata duhet të marrin trajtimin e një grupi interesash. Qytetarët duhet të paraqesin ankesë në gjykata dhe të kërkojnë kompensim nga PD.

 3. Usa says:

  Gen palla, ky eshte nga Omonia or loqe dhe eshte ne kualicion me Pd. Merr syze o debil.

 4. Dori says:

  duket stili i Sali Shpellarit.

 5. Kolona says:

  Nuk e njoh Karamelon por veprimet e ekstremistëve janë jo njerëzore, kriminale. I shtyn Saliu do gjak KERRMA veç me gjak ska të ngopur.

 6. arti says:

  Partia e Hamas ne Shqiperi

 7. m says:

  pd partia e dhunes, keta fashiste kurre s’kane punuar per shqiperine, vetem per xhepat e tyre.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *