FOTOT: Njihuni me piloten 31 vjeçare, ka mijëra ndjekës në rrjetet sociale

Kjo pilote femër është bërë e famshme në rrjetet sociale pasi aty ajo ndaj fotografitë nga aventura e shumta që bën.

Emilie Christine, 31 vjeç, nga Toronto, Kanada, ka mbi 38,000 ndjekës në Instagram.

Në rrjetet sociale ajo hedh foto nga destinacionet e ndryshme që ajo viziton falë punës së saj si pilote avioni.

Emilie mori patentën e pilotit në vitin 2012 dhe tani punon për linjën ajrore kanadeze WestJet. (TemA)

1 komente në “FOTOT: Njihuni me piloten 31 vjeçare, ka mijëra ndjekës në rrjetet sociale”

  1. piloti says:

    Me ty do te fluturonja ne ….Qiellin e Shtate”!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *