FOTOT: Rashel Kolaneci lë “gojëhapur” fansat, publikon pozat seksi nga pishina

Rashel Kolaneci vazhdon të na çudisi me postimet e saj në rrjetet sociale.

Ajo, kësaj radhe ka postuar në “Instagram” një foto, e cila nuk i lë shumë vend imagjinatës.

Modelja bukuroshe e cila njihet për format e saj bombastike, edhe njëherë ka goditur rrjetin me një pozë provokuese.

Për këto lloj linjash, në fakt, njerëzit ndahen në dy grupe, disa i pëlqejnë dhe disa jo.

 

4 komente në “FOTOT: Rashel Kolaneci lë “gojëhapur” fansat, publikon pozat seksi nga pishina”

 1. `ptuuuu jazek! says:

  Sa I paska valixhet kjo???? Me ket e boj cunin per 3 muj

 2. Miku says:

  Buzet i ke si bythe e gomares,bythet i ke si pele e hazdisur,cicat i paske si te doses.

 3. Njutoni says:

  A e dini sesi quhen kto femna n kto foto ?
  Qujen mall karnor !

 4. foto jan ne nji stil provokues ” estravagand ”
  por qe Goca , eshte nji Figur wOOw !
  mjaft pashme e thellesish feminile .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *