FOTOT: Njihuni me “bishën” e re të BMW

Ndër prezantimet që kanë rënë më së shumti në sy në Frankfurt Motor Show, ishte BMW Concept 4, me pjesën e përparme me përmasa gjigante.

I dizajnuar si bazë për 4 Series, M3 dhe M4, ky model ka dukje shumë më të veçantë, se sa makinat që i kemi parë deri më tani.

X Tomi Design ka punuar që ta kthejë në një makinë me tavan të hapur.  (TemA)

1 komente në “FOTOT: Njihuni me “bishën” e re të BMW”

  1. Çentrale says:

    Akoma me fjalën ” bisha ‘ ju ore. Injorant.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *