DETAJET/ Pafund SMS bashkë, Kejvina Kthella përdorte “super-bishën” luksoze të Redjan Rrajës

Kejvina Kthella është marrë në pyetje nga policia, pas atentatit të ndodhur në Shkozet ndaj prokurorit Arjan Ndoji.

Kjo, për shkak te telefonatave dhe sms-ve të modeles 24-vjeçare, me të arrestuarin për atentatin, Redjan Rraja.

Burime policore thanë se modeles i është sekuestruar telefoni dhe mund të merret sërish në pyetje, nëse do jetë e nevojshme.

Duke marrë në pyetje 24-vjeçaren, policia shpreson të gjejë të dhëna që mund t’i hyjnë në punë mbi 34-vjeçarin Rraja, i njohur ndryshe me nofkën ‘Dara’.

Mësohet se Kthella kishte komunikime të shpeshta me Rrajën dhe se kishte në përdorim një supermakinë luksoze në pronësi të tij.

 

 

15 komente në “DETAJET/ Pafund SMS bashkë, Kejvina Kthella përdorte “super-bishën” luksoze të Redjan Rrajës”

 1. Edlira says:

  Shqiperine fatkeqe e ka mbuluar prostitucioni ne cdo nivel te shoqerise….🙈🙈🙈🤮

  1. Pupuputana says:

   3 ton p… per nje kriminel. Po merr fund nerzilleku ne Shqiperi

  2. Zjarri 6 says:

   Te hengert gjarpri piken G o Kevi

 2. Bobi says:

  Nuk komentojn se te gjitha keto gjoja te shobizit shqiptare jan lidhur mbase trafikanteve dhe krimineleve. P.o. kjo goca paska trup super, po ti punonte pak mendja nuk do kishte nevoje ti bente gojore cdo lloi keimineli per te pasur nje jete luksoze

 3. sasd says:

  muhabete kurvash. kokrra kurves

 4. Jaku says:

  O ju qe e quani veten gazetare….Boll me keto tituj halabakerie “superbishen”cjane keto shprehje o derra se ne vend te gazetari beni fllop.Ca edukate keni ca profesionalizmi.Jeni te paret qe jepni shembullin e keq.

 5. am says:

  Show dhe biznes më cica femrash. Tamam kazan!

 6. Kollodoku says:

  Vipat e qenefit.
  E kuptoni o popull se kta qe shesin pordh si puna e ksaj jane qenef. Thjesht ca baxhella qe bejn qef me paret e dashnorit drogaxhi ose kriminel dhe bejn karier ne televizor pa pasor asnji lidhje artistike. Sepse s’ka byth njeri ti thot asgje, se vjen dashnori i ksaj dhe te vret.
  Vipat e qenefit.

 7. Amerikani says:

  Super kurva perdor super bishen. Harem sulltan harem. FDuhet marr ne pytje pronari I haremint mediatik Aleksi si e punesoi kete karakurve ne ekran me xingun e byrose politike

 8. vlora.vlora says:

  cfare kokderri ,edhe nje gomar te kishte pasuri kjo do ishte shkerdhyer nga mengjesi deri ne darke ,prosituta shqiptare

 9. h says:

  Ka ardhur dita e kurves,hajdutit dhe kriminelit.
  I gezofshi dhe me jete te lumtur.

 10. pa vlere says:

  Kokrra e putanes!
  Ptuuu, mos na jepni keshtu lloj lajne me felliqesira!!

 11. Loku says:

  Hajde pith…….. hajde……

 12. mik says:

  O komentues, pse i versuleni me sharje dhe ofendime femrave per dicka qe asht ne natyren e tyre ?! Aq ma teper qe ata nuk jane kriminele, nuk jane te dhuneshme. Ne nje bote mashkullore sic jemi ne, e vetmja force qe ato posedojne asht bukurija, dhe ata e shfrytezojne ate, dhe jo vetem femrat, por edhe meshkujt shfrytezojn dicka nga vetja e vet, sepse gjithkuj i pelqen jeta e mire dhe luksoze. Si kujtoni ju, ato meshkuj qe jane ne funksione nuk ja lepijn dikuj ? Bota asht e ndertuar ne menyre te tille.
  Ne shoqerine tone femra asht e pambrojtur. Si e tille ajo do shkoje me dike qe i siguron mbrojtje dhe luks.
  Shoqeria asht hipokrite, ndryshe flet e ndryshe mendon. Prandaj njeriu asht i perbam prej tre personash : 1 – ai qe asht ne te vertete. 2 – ai qe mendon se asht. 3 – Ai qe te tjeret mendojne se asht.
  PS : Cili nga ne qe e quan kurve kete vajze, nuk do flinte me te’ ? Mjaft me hipokrizi. Hipokrizia ju ban ma t’mire vetem ne leter.

 13. katarakti says:

  Eshte e provuar shkencerisht se kurvat parapelqejne shume te lidhen me bad boys, me banditet me nje fjale. Kjo ngjan gjithkund ne bote dhe jo vetem ne Shqiperi. I puq gjaku, siç thonin te vjetrit. Prandaj nuk ka ndonje gje per tu çuditur. Sa nga keto femrat e perdala jane lidhur me djem problematike, vrases, grabites, shites droge etj etj. Ju kujtohet nje Inis Gjoni?! Dhe si keto ka me dhjetra. Eshte, perveç gjenetikes, edhe mungese edukate familjare. Nje vajze per se mbari kurre nuk mund te lidhet me nje gangster.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *