Lulzim Basha merr vilë pranë Ilir Metës në gjirin e Lalzit

Kryetari i Republikës së Re, Lulzim Basha ka një pasion të madh për vilat dhe sidomos ato në rezidencat e oligarkëve.

Pak muaj më parë CNA.al raportoi se Lulzim Basha kishte marrë një vilë në Long Hill rezidencë e ndërtuar nga biznesmeni Agron Papuli i quajtur oligark dhe denoncuar me dhjetëra herë nga Basha.

Në tetor të vitit që lamë pas Basha u zhvendos nga apartamenti i tij në katin e 12, pranë kullave te “Qemal Stafa”, në kompleksin e vilave “Long Hill”, në periferi të Tiranës.

Por prej kohësh Luli e harroi Papulin dhe tashmë është strehuar tek vilat e ndërtuara prej tij. Mediat raportuan se ishin dy dhe jo një vilë, njëra prej të cilave në emër të familjarëve të tij.

Por çfarë thoshte Basha dikur për Agron Papulin?

“Ne kemi denoncuar me dhjetra afera, afera e fundit ka qenë ajo e Papulit i cili përfiton 1.8 milion euro nga dhënia me qira e makinave të policisë. 127 tendera ka marrë miku i tij Agron Papuli, që kur Edi Rama është bërë kryeministër. Rezulton që ka marrë 17.3 milion euro nga buxheti i shtetit, vetëm një njeri.”

Ndërkohë që në një tjetër dalje për mediat, Basha shprehej se Kompania “Fusha.shpk. në pronësi të Agron Papulit, mikut  dhe ndërtuesit të vilës së Durrësit, jo të Dardhës, të Dardhës e ka dikush tjetër, ka fituar 19 tendera me vlerë totale 595 milion lekë.”

Luli Basha në lidhje me akuzat për dy vilat e marra në kompleksin e  biznesmenti Agron Papuli  Basha dha një përgjigje justifikuese rutinë, duke mohuar dhe përfshirë Edi Ramën si përhapës të këtij lajmi.

Vila në Long Hill është e dyta për Lulzim Bashën pas asaj në Qerret ku shpesh darkon në konfidencë me eksponentë të lartë politikë, përfshi edhe presidentin Meta. Së fundi për të mos qenë larg Monës dhe Ilirit, Lulzim Basha është afruar tek vilat e Samir Manes, të cilit Luli ka frikë ti përmendë edhe emrin.

Rezidenca e ndëtuar nga Mane në gjirin e Lalzit eshte vendi ku kohët e fundit është parë të zbarkojë dhe qendrojë në një vilë luksoze Lulzim Basha. Në Lalëz gjithashtu kanë vila edhe presidenti Ilir Meta, ish-kryeministri Sali Berisha dhe eksponentë të rëndësishëm të politikës dhe biznesit.

Vilat ndërtuar nga Samir Mane janë pjesë e një resorti luksoz, ku si në rastin e Long Hill, Lulzim Basha është përpjekur t’i fshehë dhe mos deklarojë asgjë. Nuk janë gjilpëra në kashtë por vila në rezidencat më luksoze të Shqipërisë. Lulzim Basha është shfaqur shpesh së fundi në tek rezidenca e ndërtuar nga Samir Mane, dhe pas këtij lajmi pritet që sërish ta mohoje apo të deklarojë se e ka marrë me qera ashtu sicc tha edhe për vilat në Long Hill.

Basha shpesh është akuzuar se pasuritë i vendos në emër të familjarëve të tij, akuzat u forcuan pas dëmshpërblimit më 16 milionë euro nga Edi Rama, për një pallat ndërtuar nga vjehërri i Lulit në Vlorë, brenda në det. Rama i dha Bashës të gjithë mundësitë të fitonte me shpejtësi një gjyq formal në Strasburg dhe familjarët e tij të mbushnin xhepat me lekët e shqiptarëve.

REMOTE_ADDR:[]

36 komente në “Lulzim Basha merr vilë pranë Ilir Metës në gjirin e Lalzit”

 1. Luftuam bllokmenet dhe na erdhen salimenet says:

  Lerini te harxhoje ca miliona nga paret qyl,se keshtu zhvillohet edhe biznesi i oligarkeve…
  Ky karagjoz ka nje qellim qe shkon tek vilat e oligarkeve se keshtu e mer kalane nga brenda dhe ja mer leket oligarkeve qe te na i japi neve popullit te varfer qe kaq shume ju digjet shpirti..
  Dhe saliu keshtu veproi duke u futur ne bllok,dhe gjeti momentin i rrezoi bllokmenet per tu ber familja e sheikeve.

  1. Ilir says:

   Ku eshte SPAKU I leshit?!

 2. Populli shqiptar says:

  Lul Basha vile ne Lalz, pra ju merzit Laguna blu.
  Ministrat e Rames vila ne Dhermi , madje ne brezin e pare pa u fshehut
  Keta politikanet shqiptare kane kaluar cdo lloj kufiri.
  Kush jane te ardhurat financiare te ketyre?
  Nga njera ane ne shqiperi , po hetohet sistemi i drejtesise, nga ana tjeter politikanet nuk po frenohen ..

  1. Shpetimi Debatik says:

   ……i kemi bakshish nga rregjimi kolonialist amerika , keto jane kuislinge te botes erret e te terrorit te nentokes perendimore .

 3. Eri says:

  Bllokmenat e Lalzit.

 4. Zigur Qarri says:

  Banoret e Pallatit (me leje ndertimi dhënë nga Kryebashkiaku”rilindas”) qe u prish ne Vlore nga tekat e Edvin D’Rames,u dëmshperblyen
  pasi fituan Gjyqin me Qeverine “rilindase”,16.8 milion Euro.Takspaguesit shqiptare qe denohen per 12 mije Leke te vjetra,paguajn per
  tekat e kryeministrit afro 20 miliard Leke,dhe askush nuk i kerkon llogari.Po e njejta gje ndodhi edhe me Françesko Beketin,ku per faj
  te Edvin D’Rames,qe ka shkelur 18 here ligjet ne kete rast,takspaguesit shqiptare paguajn 140 milion Euro,afro 180 miliard Leke.
  Pra,200 miliard Leke abuzime direkt nga Kryeministri,pa llogaritur aferat korruptive pa fund miliarda Euro.Karrikja elektrike eshte pak
  per Edvin D’Ramen.

  1. mirel says:

   Zigur, je jashte teme. Asnje fjale per vilen e Lulit ne Lalez.

 5. Zigur Qarri says:

  Ne pritje te komenteve nga shqupisat mirel, halektuali etj, etj….per arritjen me te fundit te kryekarit te tyre shalngjitur.

 6. edhe cdo nate bejne Planet bashke Treshja e se Keqes Shqiperise
  qe vodhen aq shume ktij Vendi ,
  sa kane disa Vila neper Shqiperi dhe bytheci mendon se duke qen prane dy
  kryeshkerdhatave trima pd-lsi birish-muta – ndihet i sigurt mes pillit te Lalzit,
  perse kjo levozje tash par zgjedhjeve ?
  nga kush ka kaq frike bytheci hollandes ?
  SI MUNDET TE JET KY KRIMINEL ME DISA VILA KRYETAR I OPOZTITES ?
  Po kordinojne Plane Arratisje nga Shqiperia treshja e Djallit Esadiste ?
  ———-
  dhe SPAK- Ambsadoret qe kerkojne Krimin e Organizuar djhe spo e gjejne dot ,
  per 30-vjet ,nuk i dallojne dot sepse nuk ja kan ide se ku Ndodhet Lalzi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Por mos te kujtojn se OFL nuk ja di adresen Vilave te Korrupsionit ,
  ndertur mbasi vrn Probnaritn e Tokes dhe me paret e vjedhuraa Buxheteve te Shtetit Shqiptare
  Mesiguri do kemi reagime edhe nga Pushtetaret sepse kaq hapur nuk mundet
  te veprojne Esadistat ne kte vend i nji populli te mashtrur vrare vjedhur i cili po jeton ne mjerime .
  Perndryshe te gjithe Politikanet janee pjes e se njetes Bande Esadiste
  dhee tallen me popullin Shqiptare saher vijne Zgjedhjet !
  kJO ESHTE E PADURUSHME ESHTE SKANDALOZE

 7. Lili says:

  Populli: cohuni nje here qe te shohim se jeni populli shqiptar e jo turme pa ze! Pse te ndryshojne keta mbasi ju nuk coheni kunder tyre100 njereve mjaftojne me i zaptuar ato villa! Vriteni per 5 lek e nuk doni ma shume! Prandaj keni keto drejtuese o populli shqiptar!

 8. Black Jack says:

  Votoni ,Votoni …….. Votoni per kta qe ju han rrocka per popullin. Ohhhhh boyyyyy . Fuuuuuuck offf them . Jon bo milionera pe ngul gozhde dhe pa I afru asgjo Shqipnis , vetem grab and stolen ate milet. Shkojini shkojini nga mbrapa se t’rrujt e keni . They are motherfuckes. Get up Albanian people get up dhe degjenerojini me vote kta sumqima. Bojeni sa nuk eshte vone per kta lloj parazitesh

 9. Patrioti says:

  Nuk po frenohen sepse po presi amistine fiskale. Dhe do ta shikoni qe ky ligj do te marre maksimumin e votave ne parlament o popull i dhjere.

 10. Goni says:

  Fajin e ka Rama qe ja jep mundesine e 16 milione eurove Bashes sikur ta kishte arken e shtetit te veten, dhe jo Basha qe i merr milionat.
  Bashes i lumte!

 11. ora 20:38 says:

  IKU GENOA per lesh ne kategorine e dyte mero ! !
  Genoa – Verona
  mundet 1/2 (me fitu te paren por me humb ndeshjen)

 12. ora 20:38 says:

  IKU GENOA per lesh ne kategorine e dyte mero ! !
  Genoa – Verona
  mundet 1/2 (me fitu te paren por me humb ndeshjen))

 13. ora 20:40 says:

  IKU GENOA per lesh ne kategorine e dyte mero ! !
  Genoa – Verona
  mundet 1/2 (me fitu te paren por me humb ndeshjen))
  bëje gati artikullin !

 14. ora 20:40 says:

  IKU GENOA per lesh ne kategorine e dyte mero ! !
  Genoa – Verona
  mundet 1/2 (me fitu te paren por me humb ndeshjen))
  bëje gati artikullin !

 15. ora 20:40 says:

  IKU GENOA per lesh ne kategorine e dyte mero ! !
  Genoa – Verona
  mundet 1/2 (me fitu te paren por me humb ndeshjen))
  bëje gati artikullin !
  lene postimin se ka me fillu ndeshja

 16. ora 20:40 says:

  IKU GENOA per lesh ne kategorine e dyte mero ! !
  Genoa – Verona
  mundet 1/2 (me fitu te paren por me humb ndeshjen))
  bëje gati artikullin !
  lene postimin se ka me fillu ndeshja

 17. ora 20:40 says:

  IKU GENOA per lesh ne kategorine e dyte mero ! !
  Genoa – Verona
  mundet 1/2 (me fitu te paren por me humb ndeshjen))
  bëje gati artikullin !
  lene postimin se ka me fillu ndeshja
  per bashen ke te drejte

 18. ora 20:40 says:

  IKU GENOA per lesh ne kategorine e dyte mero ! !
  Genoa – Verona
  mundet 1/2 (me fitu te paren por me humb ndeshjen))
  bëje gati artikullin !
  lene postimin se ka me fillu ndeshja
  per bashen ke te drejte shum

 19. ora 20:40 says:

  IKU GENOA per lesh ne kategorine e dyte mero ! !
  Genoa – Verona
  mundet 1/2 (me fitu te paren por me humb ndeshjen))
  bëje gati artikullin !
  lene postimin se ka me fillu ndeshja
  per bashen ke te drejte shum

 20. ora 20:42 says:

  IKU GENOA per lesh ne kategorine e dyte mero ! !
  Genoa – Verona
  mundet 1/2 (me fitu te paren por me humb ndeshjen))
  bëje gati artikullin !
  lene postimin se ka me fillu ndeshja
  per bashen ke te drejte shum

 21. bashkë says:

  Për sa kohë shteti i ramës hesht rama është i pafajshëmt
  ta gëzosh o bashë !

 22. Qytetar says:

  Te gjithe per burg jane keta hajdute. Shqiperia rast unikal ku politikanet shesin pordh me vila e pallate ne qytet , ne fshat, ne bregdet.
  Keta hajdut bejn biznese bashk me disa oligarke qe marrin gjithe tenderat

 23. Monika hajdute me cizme says:

  Ne 91(me duket)populli i revoltuar po marshonte drejt bllokut dhe aty na del nje dhjerokrat neritan ceka dhe i ktheu ne drejtim tjeter….
  Kurse sot qe bllokmenet po mblidhen te gjithe ne lalez,populli eshte bere si pul dhe vetem trimrohet neper bllogje dhe ankohen se nuk kane buke te hane dhe trushplaret mburren me zotsin e saliut te sypeshkaqenit e familjes hajdute me parti private meta munika,dhe shume politikaneve qe formojne parti per te na rjepur…
  Shkoni shikoni vilat e ketyre hajduteve se sa luksoze jane,dhe asnje nuk justifikon paren e harxhuar per to..
  Shikoni sa roje private jane me tre turne,me paret e kujt paguhen,ku i gjejne paret me nje rroge shtetrore,me femijet neper shkolla te shtrenjta jashte,me pushime neper ishuj,me miliona neper banka me prona e vila ne te kater anet e globit….

 24. Ardi says:

  Keta llap llap bejne diten, nata i bashkon bashke. Nje mut jane majtas e nje mut djathtas. Po te kishte shtet, prokuroria do ta fillonte punen nga ky shtet brenda shtetit te gjigi lalezit. Mos nderhyrja e prokurorise se si jane blere keto vila, tregon se keta jane te perlyer te gjithe. Prandaj dhe rama me meten luajne si aktore turq, here bertasin e here qeshin. Ky vend nuk behet me delenxhilere, ku te vrasin naten e te qajne diten.

 25. Black Jack says:

  101 vite burg ju takon ktyne paraziteve e grabitesve te popullit me bo , simas rregullave te lojes, Me keto vjedhje monstruoze dhe corrupting te papam ne USA kaq tjapin, ti hedhin celsat ne Ocean, ohhhhhhhh boyyyyyyy unbelievable. ca bohet atje, dhe ne Africa nuk bohet kjo lloj corrupsioni and degjenerim njerzor qe kta bojne. Unbelievable, he’ll no way sduhet te bohet, por ja qe kta I kane kalu kufijte e vjedhjes, kta jane ne shume se vjedhes, sa dhe kocken ta tresin, mishin po e po qe ta hajne, ohhhhhh boyyyyyy dhe ku milet i bon fresk, fuccck off all Parties

 26. Askushi says:

  Ne rregull e ka ky kur ska kush e tredh.cdo 4 vjet qe humb mer nga nji vile.do kujtohet si kryetari i vilave.

 27. Shtet Kurve – Politikane antishqiptare qe vjedhin hapur ,
  vrasin diten e naten ,
  vrasin Bankiere mes te dites ,
  protestues e Deshmitare ,
  hedhin ne ere Gerdece ,
  rrembejne e fllsifikojne Toka mbasi i vrsin Pronre e Gjyqtare ,
  ndeetojn para te gjitheve ,qe pellsin Medieve per Drejtesi e Krimin e Orgnizuar
  si Ambasadore etj qe heshtin mbsi marrin paketat me Miljonat e presuara
  nga Krimi i Organizuar ne dore ,
  pra krimineli i qujtur Politkn sot President -kryetar Opozite –
  ben cfar i do bythe ,p u trembur askujt ne kte vend ,
  nderton disa Vila jeton ne lluks me familjen e tij
  dhe Shteti ha mut duke i kerkuar shqiptareve Voten .

  Mos votoni me kurr deri sa kta politikae te Denohen per Krime ndj Njerezimit
  perndryshee tradhetoni veten tuaj dhe te ardhmen e femijeve tuaj .

 28. Ilir says:

  Ku eshte SPAKU I leshit?!

 29. Shtet Kurve – Politikane antishqiptare 👳‍♂️👳‍♂️👳‍♂️
  qe vjedhin hapur ,
  vrasin diten e naten ,
  vrasin Bankiere mes te dites ,
  protestues e Deshmitare ,
  hedhin ne ere Gerdece ,
  rrembejne e fallsifikojne Toka mbasi i vrasin Pronare e Gjyqetare ,
  ndertojn para te gjitheve Ambasdoreve te Huaj USA BE
  – ,qe kakarisin Medieve per Drejtesi e Krimin e Orgnizuar
  si Ambasadore etj , por qe shpejt heshtin e bejne sikur nuk shikojne e lexojne asgje Medieve ,
  mbasi marrin paketat me Miljonat e presuara
  nga Krimi i Organizuar ne dore ,
  pra krimineli i qujatur Politikan sot,
  President e kryetar Opozite – qe pritet e vizitohet
  nga Ambasadoret e 👺 ne Shqiperi ,
  te cilet kne 30-vjet tllen me shqipetaret ,
  ben cfar i do bythe ,pa u trembur askujt ne kte vend ,
  nderton disa Vila jeton ne lluks me familjen e tij
  dhe Shteti ha mut duke i kerkuar shqiptareve Voten .
  Me cilin Surrat ???????????????????????????????????????
  —————–
  Cfar i k ngelur gje pa bere bandes Esadiste me Shqiperine dhe shqipotaret ?
  Te shkerdhehen Live me ambasdoret 👹 e huaj dhe t’na treegojne geitalet ekranit ?

  Mos votoni me kurr , deri sa kta politikane mafioze , te Denohen per Krime ndaj Njerezimit
  perndryshe tradhetoni jeten tuaj
  dhe te ardhmen e femijeve tuaj .

 30. Iliriani says:

  Ç’ bën SPAKU veçse merr lekë me maune? Pse per keta kecërit u krijua SPAKU apo per peshqit e mëdhenj? Pse nuk e fillon punën me të gjthë ish pushtetarët dhe të punojnë me orare të zgjatura për të realizuar atë për të cilën u krijua. Ç’bën Ambasada Amerikane sepse vetëm ata që e investuan jo thjesht për të marrë lekët e shqiptarëve por për të bërë punë me ritme të larta jo me ritmin e djeshëm.

 31. Gradishta says:

  Spak dhe bkh nëse e doni qoftë edhe një fije Shqipërinë e shqiptarët ,nuk ka nevojë as për konferenca shtypi dhe as për ligje por shkoni në gjirin e lalzit dhe konfiskoni gjithçka e kthejuni shqiptarve,oktapodit po nuk ju prenë tentakulat do t’ju gllabërojë dhe ju sikurse ka gllabëruar Shqipërinë në këto 30 vjet ,bëjeni sa nuk është vonë.

 32. Kur na vjen Likja nga stani,vaj mileti e vaj vatani says:

  Dhe shqiptqret shpresojne ne reformen ne drejtesi,shpresojne tek SPAKU i tredhur qe pa filluar mire pune,shpresojne tek ambasadorja Kim,tek zonja e nderuar Cavalera kur,te gjithe keta nuk e dine se ku bie Gjiri i L alzit,nuk e dine se aty ka vila disa milioneshe te disa politikaneve ta panjohur si Banditi i pandeshkuar Sali Berisha me deshmi penaliteti “te paster”,kuptohet qe jo ne emrin e tij,ai eshte aty vetem “me qira” nga e bija,se ai eshte “i varfer” dhe ne emrin e tij ka vetem nje apartament banimi!!!Ha ha ha!;te gjithe e dine se aty ka vila edhe “i panjohuri”{ per shqiptaret dhe per ambasadoret e huaj, i ashtuquajturi Sheiku Like, i cili kur zbret nga stani vete clodhet pak atje,sepse eshte i ngarkuar shume me pune ne guzhinen kriminale te presidences.Atje banon nder te tjera dhe krie.arja e LSI-se,jo zonja e pare,por krie.atja e partise,Munika me macen e saj te arte…;edhe ky cift ka nje vile disa milioneshe atje,te cilen dikur Sonila Muco e ka reklamuar ne TV,qe disa ziliqare i konsiderojne si cifti me i zi e me i korruptuar ,por qe ne fakt jane “nga me te varferit e ketij vendi”,sepse mezi e nxjerr muajin Like “Floriri”me rrogen e tij e te te shoqes!Dhe te mos kete vile atje Luli Basha,i preferuari i zonjes Kim,shpresa e ardheshme e kombetares shqiptare?Ka mundesi te ndodhe kjo,kur ai eshte krie.ari i bandes me te madhe te ketij vendi,cerdhes se korrupsionit e te krimit,prej nga ku gatuhen te gjitha te zezat e ketij vendi?!Ai qe,per mendimin tim, i lufton oligarket ne gjume dhe u merr para,prona e vila diten,edhe sikur te mos i kishte parate,do i kerkonte borxh vete zonjes Kim (hipoteze kjo!),por ai s’ka nevoje per borxh se 16 milione ja dhe vete Rama per pallatin ne Vlore fet e fet,kunder te tjera roje kishte punesuar Habilajt,per te cilet akuzon (si shpifes profesionist qe eshte)Sajmir Tahirin! Edhe kjo nje cudi e madhe! pavaresisht se ishte ndertuar pa leje dhe gjysma e tij mbi det.Kurse banoret e Transballkanikes ne Vlore, te cileve Rama ua prishi shtepite e pronat e tyre te ligjeshme,bredhin e branisen gjyqeve dhe s’i kane marre akoma parate,qe vete gjykatat e Rames kane vendosur ne favor te tyre! Kjo eshte drejtesia e Edi Rames.Do thoni ju,pse e di ai se Vendimet e Gjykates se Larte,te formes se prere. nuk zbatohen nga administrata e tij,nga ministria e Infrastruktures?!E pamundur kjo! Po ta marre vesh ai kete do e pije e zeza ministren Balluku,sic piu e zeza Like presidentin,qe ka vene prej kohesh kushtetuten e vendin nen bythe,duke e shkelur sa here i ngrihet!Por,mos ka pyetur ndonjehere Rama se cfare behet me vendimet e fituara te gjyqeve nga ata banore qe vete Rama u thoshte shkoni ne gjyq?Mendoj se Rama as e ka menduar kete gje dhe as ka per ta menduar ndonjehere! A,per Lylin po.Sa doli vendimi i gjykates se Strasburgut per te, me vrap bile u interesua dhe ia dha parate.Dhe jo pak por 16 milione euro,aq sa do ishin parate e gjitha banoreve te transballkanikes,per te mos thene qe dhe me pak do ishin!Ndryshimi eshte se asnje nga ata banore nuk quhet Luli Basha dhe nuk eshte mik i Rames ne opozite.Ata jane hallexhinj,anonime,disa prej te cileve nga merzitja u semuren dhe humben dhe jeten,ne pritje te demshperblimit te ligjshem nga ministria e infrastruktures se qeverise se Edi Rames.por per Ramen keto jane vogelsira!Luli Basha te jete mire dhe te gjeje gjuhen me Ramen,per te fituar te dy se bashku apo vec e vec kush me shume e kush me pak sa me shume para,prona e pasuri!Pse qendrim i diferencuar eshte ky per zbatimin e drejtesise? Jo! Mezallah! Pyeteni Edi Ramen se si quhet ky qendrim,sepse ai eshte kompetent per ta spjeguar kete,sic spjegoi dhe terheqjen nga vendimi i parlamentit per gjoja shkarkimin e Likes,sepse mori parasysh opinionin e Venecies.Pastaj se ky vend ka gjykate kushtetuese,e cila ne fund te fundit vendos edhe mbi parlamentin,pa lere me per opinionet e Venecies e te Saliut ,Lylit,Like-Monikes ,pavaresisht perdorjen e floririt nga Likja pa hesap qe te dale vendimi i deshiruar per te,etj etj kjo ka pak rendesi per Ramen,Likja te mos preket!Sic thoshte dhe i madhi Ndrek Luca ne filmin “Duel i Heshtur”:”Po ajo ishte looooje!”Apo jo zoti Rama,se je dhe artist zoteria jote!Pra,si te mos kete “armiku” i oligarkeve Lyl Teveqel Basha vile ne ishullin “e humbur ne drejtim te paditur” te Lalezit,te cilin qeverria dhe organet ligjzbatuese te ketij vendi nuk e dine se ku bie dhe sidomos SPAKU?!!!Lyli i rruges se kombit,fituesi i mandatit te krie.arit te bashkise ne vitin 2011 ,duke fallsifikuar votat me mbushjen e kutive e me aktivizimin e jenicerit carhosh Ristani Arben,ish ministri i brendshem i 21 janarit,Lobuesi me 700000 dollare/euro,para te pista ne Uashington ?!!! dhe mashtruesi profesionist me diplome etj etj te mos kete dhe nje Vile ne Lalez?Dhe se mos bejne gabim se e zbulojne se ku bie dhe cfare vilash ka atje sepse Berisha ,Likja,Luli Basha do aktivizojne jeniceret e tyre dhe pastaj nuk dihet se cfare hataje do behet…!!!!!Apo c’tremben ,sidomos keta te tre,nga SPAKU,ne breke shurrosen!Arben Kraja!u ke shkuar lodren,sa te kujtojne kthehen ne anen tjeter e vazhdojne gjumin te qete,sepse aq shume tmerrohen nga SPAKU juaj dhe shenjat e punes suaj kemi filluar dhe ne te tjeret ti perceptojme,pasi me duket se i keni rrjetat te cilesise se dobet dhe mund te kapin vetem cironjka dhe jo peshq te medhenj,pa le me peshkaqene te tipit Like,Berisha,Monika,LuliBasha,Zeni Berisha,,Paloka-ri etj etj!Fatkeqesisht!

 33. Popull says:

  Nje qytetar , si mbare populli Shqipetare, i drejtoj lutjen SPAKU-t : beju vetingun ketyre hajduteve , qe skane te numuruar vilat e pasurite marramandese te vena nga parate e ketij populli te shume vuajtur.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *