FOTOT: Mercedes prezanton “bishën e re”, që do të rivalizojë Rolls-Royce dhe Bentley

Mercedesi ka prezantuar limuzinën e saj luksoze më të re, që do të rivalizojë fort me limuzinat e prodhuara nga Rolls-Royce dhe Bentley.

Maybach S-Class është ideuar për diplomatët dhe biznesmenët miliarderë që duan të udhëtojnë në luks dhe qetësi.

Ende nuk ka një çmim zyrtar për këtë supermjet, por vështirë që të kushtojë më pak se 200 000 euro.

2 komente në “FOTOT: Mercedes prezanton “bishën e re”, që do të rivalizojë Rolls-Royce dhe Bentley”

  1. kaci says:

    hiqni keto epitete se dukeni si gazetare amatore, pavaresisht se beni direkt perkthim nga shkrimi i huaj

  2. Greenidiot says:

    Duhet me ja cu Greta Thurnberg se kjo makine e qelb ambientin me 4L V8 engine. Hajt se do e shohin Gjermanet se si green extremist do tju shkaterrojne industrine.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *