FOTOT: Enca vjen provokuese nga Dubai

21 Mars 2022, 10:23Lifestyle TEMA

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, ditë më parë ndodhej me pushime në Zanzibar të Afrikës.

Pas kontinentit afrikan, destinacioni i radhës ka qenë Dubai i Emirateve të Bashkuara Arabe, ku është gjithashtu duke shijuar disa ditë të mira pushimi së fundmi.

Enca e cila është mjaft e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale, ka ndarë me ta fotografi dhe video të ndryshme nga momentet e këndshme që po shijon atje.

Së fundmi, këngëtarja e hitit “Bow Down” publikoi një imazh të sajin me bikini, ku shihej duke theksuar linjat e saj të trupit.

Ajo dukej mjaft atraktive e veshur me bikini ngjyrë rozë me kornizë neoni, të cilat dukeshin më të vola se masa e saj.

Enca përndryshe është e njohur për publikimin e imazheve dhe videove provokuese, teksa paraqitje të tilla nuk i ka kursyer as në shumë prej klipeve të saj.

Ka tash e sa kohë, që këngëtarja i është bashkuar edhe platformës së rrjeteve sociale për të rritur, OnlyFans, ku ofron imazhe dhe video me përmbajtje provokuese ekstra për ndjekësit që paguajnë një tarifë të vendosur nga ajo.

3 komente në “FOTOT: Enca vjen provokuese nga Dubai”

  1. Goni kurvari says:

    i paska bo leket per gjokset e reja

  2. Nik says:

    Prodhim Made in Albania: Kanabis dhe Kurveri…

  3. Pishëzë gazmore says:

    Leket per byth inpaskan shku. Po aq do shpenzoje per t’i zvogeluar!! Ul nja 20kg se je keq fare

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Lini një Përgjigje