FOTOT: Femra më e bukur në botë, vazhdon të magjepsë me pamjen e saj

18 Mars 2022, 17:41Lifestyle TEMA
FOTOT: Femra më e bukur në botë, vazhdon të magjepsë me

Olivia Culpo po sjell nxehtësinë.

Aktorja 29-vjeçare dukej tepër e bukur teksa zhytej në një vaskë të rrethuar me pemë dhe borë.

Ish-Miss SHBA-ja kishte veshur bikini me fije të zeza, grim minimalist ndërsa për më shumë detja ajo e kompletoi paraqitjen me një rrip kristalesh të vendosur në kokë

Në postimin e saj të fundit në Instagram ajo shkruan: “Mos e shqetëso nëse e bëj!” (TemA)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Lini një Përgjigje