FOTOT: Aktorja e njohur "ngre" temperaturat me bikinit minimaliste

18 Mars 2022, 15:12Lifestyle TEMA
FOTOT: Aktorja e njohur "ngre" temperaturat me bikinit minimaliste

Bella Thorne “ngriti” temperaturat teksa u shfaq në Instagram me bikini minimaliste.

Ish-ylli i Disney Channel, 24 vjeç, është duke pushuar në Cabo San Lucas, Meksikë me motrën e saj më të madhe Dani Thorne, 29 vjeç.

Duke marrë në Instagram Story-n e saj, Bella mori disa poza joshëse me një kostum të zi dy pjesësh rrjetë në një jaht luksoz.

Bluza me bikini kishte detaje me dantella në kupa dhe pajisje ari që synonin të rregullonin shpatullat dhe belin e saj.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Lini një Përgjigje