Gjermani: Shqiptari vret ish-bashkëshorten e tij në vendin e punës

22 Janar 2023, 20:10Kronika TEMA

 

Gjermani: Shqiptari vret ish-bashkëshorten e tij në vendin e

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gjermani, ku dyshohet se një shqiptar ka vrarë ish-bashkëshorten e tij, 44-vjeçare.

Ngjarja raportohet se ka ndodhur ditën e shtunën në fshatin Markdorf në Baden Ëurttenberg.

47-vjeçari ka shkuar në vendin e punës së viktimës ku edhe e ka qëlluar për vdekje, ndërsa mësohet se ka qenë nën efektin e alkoolit.

Shqiptari i cili tentoi të arratisej duke marrë një taksi është kapur dhe dërguar në paraburgim, ndërsa policia po punon për zbardhjen e krimit.r.t/abcnews.al

2 Komente

 1. S
  Sunitet nuk behen njerez, lloji i kafshes.....

  Tjeter tourkalvanos kriminel.....

  1. M
   Muli Noka

   qenie te ndyra. pjelle e keqe

   Lini një Përgjigje