Rrëfehet nga arratia një prej kriminelëve më të njohur: Nuk i vrava unë Nezir Yzeirin, Aishen dhe Ilirin

21 Qershor 2022, 15:26Kronika TEMA

Rrëfehet nga arratia një prej kriminelëve më të njohur:

Ditën e sotme për emisionin “Shqipëria Live” në Top Channel ka dhënë intervistë ekskluzive, Lulzim Caka, një prej kriminelëve më të njohur të historisë së Shqipërisë. I kërkuar nga drejtësia shqiptare, por i mbrojtur nga pala greke.

Sipas tij, Çalajt kanë të drejtë, Yzeirët u bënë pritë dhe i gjuajtën mbi 20 veta. Caka ka shtuar se nuk e ka vrarë ai Nezir Yzeirin, Aishen dhe Ilirin.

Një tjetër pikë kyçe, përflitet hasmëria. Ka pasur edhe akuza për vrasje të 3-fishtë

Je i përfshirë në vrasjen e 3-fishtë?

Aposlutoisht. Më kanë zënë prit. Kishin zënë 20-30 veta pritë, e gjetëm veten mes plumbash. Nuk kishin pse të gjuanin në prezencën time. E dinë të gjithë historinë. Mehmeti ka dërguar gjithmonë miq për ta mbyllur këtë.

Një tjetër emër që përmendet është edhe Pëllumn Emini

Nuk kam asnjë lidhje me Pëllumb Eminin . Thanë se e kam vrarë unë, por e ka vrarë  një 13-14 vjeç dhe nuk kam asnjë lidhje. Policia ma bashkëngjiti vrasjen se donte të më mbante në burg.

3 Komente

 1. E
  E verteta dhemb....

  Turkish telesehir continue.... Allah uakbar

  1. Çobani i Livadhjase ne Gerqiu

   Yees, finally some free time to badmouth Albania after some ass ripping and BJ quality time with Janullatos. Did Janullatos sang to you the lullaby “ Banging in the back door” to soothe your pain. E verteta dhemb sidomos kur e ke ne brenda ne sume.

   1. l
    labi

    Ti i rruaje karin Ilir Ngresit o hale,por pagove nja dy buthqira qe bashkepunuan me specialet kurva te Vlores dhe ja hodhe bythes o kokrra e legenit

    Lini një Përgjigje