VIDEO/ Momenti kur kapen shpërndarësit e drogës në Tiranë, zbardhen emrat e disa prej personave të arrestuar

22 Mars 2023, 11:49Kronika TEMA

VIDEO/ Momenti kur kapen shpërndarësit e drogës në

Policia e Tiranës ka dalë me një komunikatë zyrtare në lidhje me mega-operacionin të koduar "Harta", ku u goditën dy grupe kriminal me 24 persona që shpërndanin lëndë narkotike kanabis, heroinë e kokainë në zona të ndryshme të kryeqytetit, në lokale nate si dhe afër shkollave.

Autoritet bëjnë me dije se prej 24 anëtarëve të grupeve kriminale, 20 prej tyre janë vënë në pranga, ndërsa 4 të tjerë janë shpallur në kërkim. Më konkretisht janë arrestuar shtetasit:

- Fabian Qoku. 39 vjeç ,
- D. I., 23 vjeç
- Redi Lolaj, 22 vjeç,
- Eduard Hysa, 25 vjeç,
- Dorjano Çela 31 vjeç,
- Enver Mehmeti, 60 vjeç,
- Fatbardh Bardhi, 37 vjeç,
- Martin Kuka, 35 vjeç,
- Marsel Gjona, 31 vjeç,
- Mariglen Hoxha, 39 vjeç,
- Muharrem Tarushi, 31 vjeç,
- Polikron Shabani, 40 vjeç,
- Erion Xhaxho, 47 vjeç,
- Altin Llani, 45 vjeç,
- A. Xh., 51 vjeç,
- I. L., 26 vjeç,
- M. V., 44 vjeç,
- F. P., 25 vjeç,
- E. K., 35 vjeç,
- J. H., 32 vjeç.

5 Komente

 1. P
  Plehrat dembele, Zoti Ju mallkofte..

  Plehrat Elmojne Rinine me Droge se Jane dembela te punojne. ! Zoti ju mallkofte dhe do Zoti ju denojne sa me shume...

  1. P
   Plehrat dembele, Zoti Ju mallkofte..

   Plehrat Elmojne Rinine me Droge se Jane dembela te punojne. ! Zoti ju mallkofte dhe do Zoti ju denojne sa me shume...

   1. .
    ..

    Shqiprija po ta krahasoshe me numrin e popullsise, ja kalone edhe Meksikes dhe kolombise për drog, dhe për krimet në kët drejtim. Se për krimet e tjera as nuke bëhet fjal, që jave kalome.

    1. D
     Draper dhe Çekan

     Prite kur te dalin Edi Palokrit, Flamur Nokrit, Albana Vokshit e pederaste te tjere te ashtuquajtur demokrate qe te thone se EDI RAMA po ushtron terror me bandat e policise per te shkaterruar "opoziten"

     1. Z
      Zeno Xhixha Petagog

      Qenkan 20 veta , dhe te mendosh qe ka edhe te tjere qe mund te dalin nga hetimi, sa kohe u desh qe 1 shi te shkoje 20 , sa te rinj jane droguar gjate kesaj kohe , sa familje shqiptare jane perballur me tragjedine e droges, dhe shteti rri e kqyr deri sa keta si hordhi e keqe te infektojne sa me shume te rinj dhe atehere nderhyn (?!) ,mire keta drogmuter qe po i heq nga rruga per ti nxjerre prape me vone, po demet qe keta shkaktuan kush do ti riparoje neser ?familja ,shoqeria apo shteti? A nuk do te duhej qe keta te rinj qe drogohen sot madje edhe me droga te renda,te jene e ardhmja e vendit qe do ta cojne para Shqiperin , apo po ndertojme nje Shqiperi droge dhe kurvlliku, neser do te jete vone , jepini zgjidhje apo do te themi ,hajd kokat hengshin

      Lini një Përgjigje