FOTO: Këngëtarja shqiptare ngacmon imagjinatën e ndjekësve e veshur me të kuqe

30 Maj 2023, 10:52Lifestyle TEMA

FOTO: Këngëtarja shqiptare ngacmon imagjinatën e ndjekësve e

Këngëtarja e njohur shkupjane, Altuna Sejdiu – Tuna, është mjaft aktive në muzikë që pas rikthimit të saj.

Bashkëpunimi i saj më i fundit me ish-të dashurin, reperin Cozman, është pritur mirë nga publiku.

Si rrjedhojë, Tuna po vazhdon të jetë mjaft aktive me paraqitje të ndryshme nëpër koncerte dhe mbrëmje muzikore.

Së fundmi, këngëtarja e hitit “Dyshemeja” ndau me ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram disa fotografi të reja nga paraqitja e saj më e fundit në një nga mbrëmjet muzikore.

E veshur me një kostum të kuq të ngushtë, Tuna theksoi mjaft mirë siluetën e saj të trupit.

Ndërkohë pjesa e hapur te dekolteja, vuri gjithashtu në pah gjoksin atraktiv të këngëtares shqiptare.

“Me mua në të kuqen”, shkroi ajo në mbishkrimin e këtyre fotografive, ku pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit nuk munguan.

 

2 Komente

 1. c
  cok güsel

  ngjyra e kombit e kuqia u kuqia do fitoj lol

  1. s
   selfo zeneli

   gjithmone Elvana Gjata te shkon e kuqja tamam si bucja

   Lini një Përgjigje