FOTO: Nga të brendshmet me dantella tek e gjitha nudo, pozat më të “nxehta” të modeles së famshme

1 Dhjetor 2022, 13:55Lifestyle TEMA

FOTO: Nga të brendshmet me dantella tek e gjitha nudo, pozat më

E njohur nga shumë njerëz si një nga modelet më seksi në planet, Cara Delevingne ka qenë një pioniere për supermodelet në mbarë botën.

30-vjeçarja ka qenë pjesë në disa nga fushatat më të mëdha, duke përfshirë Burberry, Oscar De La Renta dhe Carolina Herrera.

Por jo vetëm kaq, pasi ylli gjithashtu tregoi edhe talentet e tjera të saj kur pushtoi botën e aktrimit.

Ndërsa së fundmi do të jepet edhe dokumentari i saj i ri në “Planet Sex”, ku ka bërë një rrëfim si asnjëherë më parë në lidhje me jetën e saj personale.

Por para kësaj le të hedhim një vështrim prapa në disa nga fotografitë e saj më seksi…

1 Komente

  1. m
    mbylla syt sapo i nigjova emrin !

    eshte Care fare

    Lini një Përgjigje