FOTOT/ Bebe Rexha: Jam në epokën e shëndoshjes, edhe çfarë pastaj?

4 Qershor 2023, 10:27Lifestyle TEMA

FOTOT/ Bebe Rexha: Jam në epokën e shëndoshjes, edhe

Komentet negative ndaj këngëtares shqiptare Bebe Rexha nuk po ndalen ndonëse ka treguar se po lufton me shtimin në peshë.

Së fundmi ajo i është drejtuar ndjekësve të saj në instagramin e saj me një mesazh sensibilizues rreth trupave, të çfarëdo lloj përmase qofshin ata.

33-vjeçarja me origjinë shqiptare pozoi me bluzen e ngritur, teksa tregon barkun e saj. “Po jam në epokën time të shëndoshjes, edhe çfarë?”, shkroi Bebe. 


Duke u dhënë kështu një përgjigje të gjitha komenteve negative. Për komentet e vazhdueshme rreth kësaj teme ajo eshtë shprehur më herët se është normale të jetë në sytë e publikut dhe komente rreth peshës për sa kohë nuk janë ofenduese janë të justifikuara.

 

1 Komente

  1. k
    karderi

    Sa i paska batht Bebja ....ti nuk je shendosh , je trash ....ska gjo , e trasha me trashin .....

    Lini një Përgjigje